eposta yazdır zoom+ zoom-

Saadet'ten Arakan zulmü için miting

Saadet'ten Arakan zulmü için miting

Arakan'da Müslümanların cayır cayır yakılması SP'yi harekete geçirdi. Pazar günü miting var.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 02-08-2012 09:35 - Güncelleme: 23-10-2015 08:26

Saadet Partsi İstanbul İl Başkanlığı ve Sivil Toplum Kuruluşlarının da desteklediği 5 Ağustos Pazar günü saat 15,00'te Kadıköy Meydanında ARAKAN'daki Müslüman kıyımını, zulmü telin ve mazlumların dayanışması için dev bir miting düzenleyecek.

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, "Dünya Başkenti İstanbul'umuz, yeryüzündeki bütün zulüm ve zalimlere karşı, milletimizin Milli Görüşün öncülüğünde milyonluk mitingleri ile de ün salmıştır. ARAKAN'daki Müslüman kıyımını, zulmü telin ve mazlumların dayanışması için İstanbul'umuzda dev bir miting düzenleyeceğiz" dedi.

5 Ağustos Pazar günü Saat 15:00’da İstanbul Kadıköy Meydanında gerçekleştirilecek Miting için Saadet Partisi İstanbul İl ve İlçe Teşkilatları hazırlıklarını hızla sürdürüyor.

ZALİMLERE LANET

“Bütün zalimlere lanet” sloganı altında gerçekleştirilecek miting ile Arakan başta olmak üzere dünyadaki bütün katliam ve zulümler lanetlenecek.

Konuyla ilgi açıklama yapan Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Selman Esmerer “Arakan başta olmak üzere yeryüzünde Müslümanlara yönelik soykırım, katliam ve zulümleri lanetlemek üzere Saadet Partisi Genel Merkezi İstanbul İl Başkanlığımızın öncülüğünde büyük bir miting düzenlenmesi kararı almıştır. Arakan’da gerçekten tam bir insanlık dramı yaşanmaktadır. Binlerce masum Arakanlı Müslüman bütün dünyanın gözü önünde tarihte görülmemiş bir vahşetin kurbanı olmaktadır. Saadet Partisi olarak dünyanın neresinde olursa olsun hiçbir zulme rıza gösteremeyiz, sessiz kalamayız. Bu yüzden Arakan’dan, Doğu Türkistan’a, Filistin’den Suriye’ye, akan Müslüman kanını tel’in etmek ve tüm zalimleri lanetlemek üzere İstanbul’da yaşayan tüm halkımızı, Sivil Toplum Kuruluşlarını, kanaat önderlerini, ulusal ve yerel basınımızın değerli mensuplarını 5 Ağustos Pazar günü Kadıköy meydanına mazlumların çığlığına kulak vermeye, insanlığın sesi olmaya davet ediyoruz” dedi.

PAYLAŞ tw fb

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro