eposta yazdır zoom+ zoom-

PTT Bonus Kredi Kartı’yla fırsat ve ayrıcalıklar sizi bekliyor

PTT Bonus Kredi Kartı’yla fırsat ve ayrıcalıklar sizi bekliyor

Türkiye’deki en yaygın kredi kartlarından Bonus Kart’ın fırsat ve ayrıcalıkları ile PTT tecrübesi bu hizmetle bir araya geliyor.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 21-04-2017 11:29 - Güncelleme: 21-04-2017 11:29

Kredi kartları hayatımızın vazgeçilmezi. Kolay taşınabilir ve kullanımı pratik bu kartlar çeşitli indirimlerden faydalanabilme, taksitli alışveriş yapabilme ve nakit yerine geçen puan biriktirebilme gibi pek çok avantaj sunuyor.

Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda vatandaşlara hep daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan PTT A.Ş., müşterilerini PTT Bonus Kart’la buluşturuyor. Türkiye’deki en yaygın kredi kartlarından Bonus Kart’ın fırsat ve ayrıcalıkları ile PTT tecrübesi bu hizmetle bir araya geliyor.

PTT Bonus Kredi Kartı nakit çekimde, mal ve hizmet alımında belirlenen kredi limitleri dahilinde kullanılabiliyor. MasterCard logolu bu kartlara başvurular tüm PTT işyerlerinden yapılabiliyor. PTT Bonus Kredi Kartı’nın bir diğer avantajı da ilk yıl sizden hiçbir şekilde kart ücreti talep edilmemesi. Bu karta ait borçlarınızı ise tüm PTT işyerlerinden ve Pttmatiklerden ödeyebiliyorsunuz. İnteraktif Posta Çeki (İPÇ) hesabınız bulunuyorsa borçlarınızı bu hesap üzerinden yatırabiliyorsunuz. Classic, Gold ve Platinum olmak üzere üç tip sunulan PTT Bonus Kredi Kartı’ndan birini tercih edin, fırsat ve ayrıcalıkları kaçırmayın.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN PTT Bonus Kredi Kartı’yla fırsat ve ayrıcalıklar sizi bekliyor haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro