eposta yazdır zoom+ zoom-

Özhaseki'den çarpıcı istifa açıklaması: Bismillah dedi imzaladı

Özhaseki'den çarpıcı istifa açıklaması: Bismillah dedi imzaladı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, gazetecilere, belediye başkanlarının istifasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-10-2017 20:22 - Güncelleme: 20-10-2017 00:22

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Kadir Topbaş'ın istifa sürecini anlattı. Topbaş'ın "Bismillah" diyerek istifasını yazdığını ve verdiğini söyleyen Özhaseki, makamların şahıslara kaim olmadığını ifade etti.

Kayseri Kentsel Dönüşüm ve Stratejik Yaklaşımlar Kurultayı'na katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, gazetecilere, belediye başkanlarının istifasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Özhaseki, istifası istenen isimlerle ilgili şöyle konuştu:

"Parti bugün birisini aday gösterir, destekler arkasında durur. Onu iyi güzel işler yapması için ara ara uyarır. Elinden gelini yapar, gerekli gördüğünde ise kendi iç kurullarında almış oldukları karar gereği geri çekilmesini isteyebilir. Zaten bizim partimizde şu söz çok söylenir. Ben, bir şey olmak için ille de buraya adayım denmez. Eğer bir görev verilirse yapılır. Böyle bir anlayışın hakim olduğu bir partide, doğrusu bu işler hiç konuşulmadan nezaketlice halledilmesi lazım ki; öyle olduğunu da görüyoruz zaten. Başka parti de bunu göremezsiniz.

AK Partili isimden çarpıcı iddia! Topbaş istifa etmedi

 KADİR TOPBAŞ'IN İSTİFASINI ANLATTI

Olayı çok tatlı bir şekilde sohbet ederek değerlendirdiğimizde eline kağıdı aldı, 'Bismillah' dedi. istifasını yazdı ve verdi. Bu kadar da basit. O makamlar şahıslarla kaim değil. Oralar hizmet yeri, parti bugün birisini aday gösterir. Partinin amacı insanlara en iyi şekilde hizmet etmektir. Partiler zaten hizmeti hedeflerlerse, seçildik diyebilirler. Ben alınan kararlara saygı duyulması görünüşünü her fırsatta beyan ediyorum. Nihayetinde ben de bir bakanım elimden geleni yapıyorum. Partim, Sayın Genel Başkanımız çalışmamdan memnun değilse bir tek tebessümü yeter."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Özhaseki'den çarpıcı istifa açıklaması: Bismillah dedi imzaladı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR6 YORUM
  • MİSAFİR 20 Ekim 2017 11:04 MAKAM BİR TEK ERDOĞANA KAİM DEĞİL Mİ ...S. SOYLU DA EZELİ VE EBEDİ LAFZINI KULLANARAK ERDOĞANA ALLAHIN SIFATINI YÜKLEMİŞTİ....BURAM BURAM ŞİRK KOŞUYOR BUNLAR

    CEVAP YAZ 1 0
KİMDİR ?
Kadir Topbaş
KADİR TOPBAŞ KİMDİR?

İstanbul ile ilişkileri 1860’lara uzanan Topbaş ailesinden baba Hüseyin Topbaş, 1928 yılında İstanbul’a geldi. Kadir Topbaş’ın annesi ise 1935 yılında İstanbul’a yerleşti. Annesinin savaş yılları boyunca bulunduğu Ar

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro