eposta yazdır zoom+ zoom-

Müge Anlı Fatma Uyanık bulundu mu yeni görgü tanığı şoke olacaksınız!

ATV'de yayınlanan Müge Anlı'nın programında 6 Ekim tarihinden beri kayıp olan Fatma Uyanık aranıyor. 31 yaşındaki Fatma Uyanık öldürüldü mü son durum ne? Fatma Uyanık ile ilgili yeni gelişmeler gelin hep birlikte bakalım.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 14-11-2017 10:23 - Güncelleme: 14-11-2017 10:23

KARAMAN'da kaybolan 31 yaşındaki Fatma Uyanık ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Bir çığlık duyduğunu söyleyen kadın canlı yayına bağlandı. Fatma Uyanık'ı Vahap Varlı mı öldürdü? 

Fatma Uyanık'ın kaybolmasıyla ilgili yeni görgü tanığı ortaya çıktı. Bir çığlık duyduğunu söyleyen kadın sesin arka balkondan gerdiğini söyledi. Göl bölgesi dedikleri yerlerden bir çığlık geldiğini söyleyen kadın daha sonra ön bölgeye gitti. 

Bir beyaz kamyonetin çok hızlı geçtiğini söyleyen görgü tanığı canlı yayında gördüğü kamyoneti tanıdı. Kamyonetin ilçe merkezine gittiğini söyleyen görgü tanığı çığlıktan 10 dakika sonra kamyoneti gördüğünü söylüyor.

ARACIN KİMİN KULLANDIĞINI GÖREMEDİM

Aracın kimin kullandığını göremediğini söyleyen görgü tanığı, çığlık sesini de şöyle tarif ediyor: Feryat gibi geldi, çok güçlü bir sesti. 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Müge Anlı Fatma Uyanık bulundu mu yeni görgü tanığı şoke olacaksınız! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro