eposta yazdır zoom+ zoom-

Kılıçdaroğlu'na gelin geliyor ismi ve mesleği ne?

Kılıçdaroğlu'na gelin geliyor ismi ve mesleği ne?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun oğlu Kerem Kılıçdaroğlu kız arkadaşını ailesiyle tanıştırdı. Kılıçdaroğlu'nun gelini kim adı ve mesleği ne soruları ise henüz yanıtsız.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-03-2017 07:11 - Güncelleme: 19-03-2017 11:07

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun oğlu Kerem Kılıçdaroğlu’nun Güney Kore’de doktorasını tamamladıktan sonra geçen haftalarda Türkiye’ye dönmüştü. Kerem Kılıçdaroğlu'nun kısa bir süre sonra da askere gideceği bilgisi basına sızmıştı. 

Askere gidinceye kadar ODTÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde part-time dersler vermeye başlayan Kerem Kılıçdaroğlu'nun planları arasında evlilik de var.

Hürriyet'in haberine göre, oğul Kılıçdaroğlu, ailesine askerlikten dönüşte gerçekleşecek ‘hayırlı bir iş’in de müjdesini vermiş.

Kız arkadaşıyla evlilik kararı alan Kerem Kılıçdaroğlu, anne ve babasını bir süre önce kız arkadaşının ailesiyle de tanıştırmış.

Kerem Kılıçdaroğlu, CHP'nin 35. Kurultayı'na kız arkadaşıyla birlikte katılmıştı. İkili ilk kez o gün objektiflere yakalanmıştı. Kerem Kılıçdaroğlu CHP kongresini kız arkadaşı ile locadan izlerken, babasının konuşmasını da iki sevgili sık sık alkışlamıştı. Kerem Kılıçdaroğlu ‘'Müstakbel gelinin'' kimliği konusunda ise arkadaşı olduğunu söylemekle yetinmiş ve ismini açıklamamıştı. 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kılıçdaroğlu'na gelin geliyor ismi ve mesleği ne? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • çakır 20 Mart 2017 10:51 yürüyen merdivene doğru istikamette binmeyi beceriyorsa evlendirin.

    CEVAP YAZ 0 1
KİMDİR ?
Kemal Kılıçdaroğlu
KEMAL KILIÇDAROĞLU KİMDİR?

Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde doğan Kemal Kılıçdaroğlu, ilk ve ortaöğrenimini Erciş, Tunceli, Genç, Elazığ gibi Anadolu'nun çeşitli yerlerinde yaptı. Yükseköğrenimini yapmak için girdiği Ankara İktis

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro