eposta yazdır zoom+ zoom-

Karanfilin saça faydaları

Karanfilin saça faydaları

Karanfilin saça faydaları. Bakım niteliğindeki faydalardan yararlanmak için elmaelma.com'u mutlaka ziyaret etmelisiniz. İşte sizler için derlediğimiz karanfilin saçınıza bakım niteliğindeki faydaları.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 08-09-2018 02:30 - Güncelleme: 08-09-2018 02:30

Karanfilin saça faydaları nelerdir, karanfil saçta neyi değiştirir, kısa sürede saç uzatmak için doğal yöntemler nelerdir, karanfil saçı uzatır mı? Bir çok ürün kullanarak saçın ihtiyacı olan çeşitli bakımları karşılamaya çalışıyoruz. Ancak elmaelma.com olarak sizler için pratik ve doğal yöntem olan evde yemeklere ve çaylara lezzet katması için kullandığımız karanfil ile saçınızın ihtiyacı olan tüm bakımı tek başına karşıladığını biliyor muydunuz? İşte saçta mucize bakımlar yaratan karanfilin saç üzerindeki marifetleri... 

SAÇA HACİM VE CANLILIK KAZANDIRIYOR!

İnce telli saça sahip olanlar karanfilin en çok bu özelliğini beğenecektir. Eğer saçınızdaki hacimsiz görüntüden şikayetçiyseniz hemen karanfil bakımı yapmayı denemelisiniz.

DÖKÜLEN SAÇLARA BİREBİR!

Saçta stres başta olmak üzere düzensiz beslenme, hormonal sorunlar, ani kilo kaybına neden olan diyetler, bazı saç bakım ürünleri ve mevsim değişiklikleri gibi çeşitli sebeplerden ötürü zaman zaman dökülmeler yaşabiliyor. Saç dökülmesini kökten durdurmanın yolu elbette sebebini bulmak ve bu sebebi ortadan kaldırmaktır. Ancak bu her zaman mümkün olmuyor. Dolayısıyla bu sorunu yaşayan pek çok kişi bitkisel çözümler peşine düşüyor. Eğer siz de böyle bir arayış içindeyseniz, karanfil ile saçınıza bakım yaparak çok kısa sürede olumlu sonuç elde edebilirsiniz.

SAÇ OLUŞUMUNU DESTEKLİYOR!

Dökülen saç telinin yerine yenisinin gelmesi sadece saç köklerinin (folikül) sağlam kalması ile mümkündür. Karanfilin antibakteriyel özelliği, foliküllerin hava alabilmesini sağlayarak yeni saç oluşumuna yardımcı olur.

HIZLI SAÇ UZATMAK İSTEYENLERİN VAZGEÇİLMEZİ OLACAK!

Düzenli olarak karanfil bakımı yapılan saçta yeni saç oluşumuyla birlikte saç hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzar.

Kaynak: elmaelma.com

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Karanfilin saça faydaları haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro