eposta yazdır zoom+ zoom-

Kamalak'tan Zaytung'a esprili yanıt

Kamalak'tan Zaytung'a esprili yanıt

AK Parti'nin seçim şarkısında kullandığı 'Haydi Bismillah' ifadesini kullanarak Saadet Partisi'ne gönderme yapın Zaytung'a yanıt Mustafa Kamalak'tan geldi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 28-09-2015 23:08 - Güncelleme: 29-10-2015 07:48

AK Parti'nin siyasi partiler tarafından polemik konusu yapılan ve YSK tarafından kullanımı yasaklanan "Haydi Bismillah" isimli seçim şarkısı konuşulmaya devam ediyor.

Asparagas haberleri esprili bir üslupla vermesiyle tanınan Zaytung haber sitesinin Twitter hesabından Saadet Partisine yönelik bir twit paylaşıldı. Twitte, AK Parti'nin "Haydi Bismillah" seçim şarkısına karşı SP'nin karşı atağı geçtiği söyleniyordu:

"AK Parti'nin "Haydi Bismillah" seçim şarkısına Saadet Partisi'nden karşı atak; "Euzubillahimineşşeytanirracim Saadet Particiiiiiimmmm...""

SP lideri Mustafa Kamalak, Zaytung twitine esprili bir dille yanıt vererek:

"Şu sıkıntılı günlerde yüzümüzü güldürdünüz. Stratejimizi de ifşa ettiniz :) İnsanımız gülsün de biz her şeye razıyız" dedi.

ekran-resmi-2015-09-28-11.20.52.png

BRAVO KAMALAK! BRAVO SAADET!

Ahmet Hakan da bugünkü köşesinin bir bölümünde bu konuya değenerek Kamalak’a teşekkür etti. İşte Ahmet Hakan’ın yazısından o bölüm.

"ZAYTUNG" adlı espri sitesi, şu espriyi yapmış: - AK Parti'nin "Haydi Bismillah" seçim şarkısına Saadet Partisi'nden karşı atak... - Euzubillahimin-eşşeytanirracim, Saadet Particiiiiiim. * Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, işte bu espriyi Twitter'daki hesabından paylaştı. Ve altına da şunu yazdı: "Şu sıkıntılı günlerde yüzümüzü güldürdünüz. Stratejimizi de ifşa ettiniz :) İnsanımız gülsün de biz her şeye razıyız." 

İşte budur. Bravo Sayın Mustafa Kamalak. Engin hoşgörünüz ve uyandırdığınız tebessüm için...
 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kamalak'tan Zaytung'a esprili yanıt haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro