eposta yazdır zoom+ zoom-

Kalbimdeki Deniz 57. Bölüm fragmanı son bölüm ekrana kilitledi

Kalbimdeki Deniz 57. Bölüm fragmanı son bölüm ekrana kilitledi

Kalbimdeki Deniz 57.yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 17 Şubat tarihinde ekrana gelecek olan Kalbimdeki Deniz 57.bölümde neler olacak? FOX Tv'de yayınlanan ve son bölümüyle büyük ilgi gören Kalbimdeki Deniz 57.yeni bölüm fragmanı internethaber'de.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 10-02-2018 11:30 - Güncelleme: 11-02-2018 00:30

Cumartesi günleri FOX Tv'de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Kalbimdeki Deniz, yayınlanan son bölümüyle izleyicileri ekrana kilitlemeyi başardı. Herkes Kalbimdeki Deniz 57. fragmanını merak ediyor. 

KALBİMDEKİ DENİZ 56. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Mirat, ölü ya da diri, bir türlü bulunamamaktadır. Başta Deniz olmak üzere herkes perişan haldedir. Mahalleli ise Fikriye’nin önderliğinde Deniz ve diğerlerine destek olacak, onlara bu zor günlerinde dayanışma ve yardımlaşmanın gücünü yeniden gösterecektir. Fakat Deniz durmadan, acı içinde Mirat’ı sayıklamakta, onunla yeniden bir araya gelecekleri, kavuşacakları anın hayalini kurmaktadır.

Ece ve Yusuf, İzak’ın bir kez daha karşılarına çıkması ve onlara zarar vermesi üzerine Raşel’le yüzleşmeye ve ona yaptıklarının bedelini ödetmeye karar verir. Raşel için hesap günü gitgide yaklaşmaktadır. Raşel tüm bu yaptıklarından sonra Mirat’ın evinde, hatta oğlu Yusuf’un yanında bile kalmakta zorlanacaktır. Hülya her şeyin yolunda gittiğini sanırken hiç ummadığı, hem de tüm yaptıklarını bilen biri tarafından köşeye sıkıştırılacaktır. Fikriye’yse kamyonun borcunu Çekirge Salih’e kaptıran Turgut’u boşamaya karar verir. 

KALBİMDEKİ DENİZ 57. BÖLÜM FRAGMANI

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Kalbimdeki Deniz 57. Bölüm fragmanı son bölüm ekrana kilitledi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro