eposta yazdır zoom+ zoom-

İYİ Partili Aytun Çıray'dan Akşener açıklaması!

İYİ Partili Aytun Çıray'dan Akşener açıklaması!

İYİ Parti Genel Sekreteri ve Sözcüsü Aytun Çıray, Başkanlık Divanı’nda Meral Akşener’e kurultaya hazırlık süreciyle ilgili bilgi verildiğini belirterek, “Parti olarak kendisini kurultaya davet ettik. Şüphesiz katılacaktır” dedi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 30-07-2018 17:40 - Güncelleme: 31-07-2018 00:22

İYİ Parti Genel Sekreteri ve Sözcüsü Aytun Çıray, “Toplantı çok iyi ve verimli geçti. Kendisini tam mutabakatla aday göstereceğimiz konusunda mutabıkız. Orada bir değişiklik yok. Tüm delegeler, Başkanlık Divanı ve Genel İdare Kurulu’nun ortak adayı Sayın Akşener’dir. Sayın Akşener hala Genel Başkanımız. Yürüyen Kurultay süreciyle ilgili bilgi verdik ve Kurultaya hazırız. Biz kendisine beyanımızda bulunduk” dedi.

Çıray, Başkanlık Divanı’nda 'memleket meselelerinin de konuşulduğunu' söylerken, Akşener’in aday gösterilmesine ilişkin değerlendirme yapıp yapmadığının sorulması üzerine, “Hiçbir beyanda bulunmadı” dedi.

“Sayın Akşener, kurultaya katılacak mı?” sorusu üzerine ise Çıray, “Tabii ki. Şüphesiz. Davet ediyoruz. Partinin ortak adayı” diye konuştu.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN İYİ Partili Aytun Çıray'dan Akşener açıklaması! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • Misafir 31 Temmuz 2018 11:38 aslında seçim yenilgiside var ama tam tarafsız derinlemsine araştırsanız,yenilgi değil ama normal bir sonuç alındı neden daha bir yılını doldurmadan hedeflerini açıklayamadnan seiçme girdi ve yüzde 10 barajını geti .hemde beş parasız bir parti ılarak .akpyle karşılaştırısak, 2002de akpa kaynağını açıklamadığı bir külfetli seçim yaptı millete dağılıtıldı ve bir seçim arabası alyındıki dünyada eşi yok diye övündüler. peki bu paralar nerdeden kimden hangi illegal dışgüçleredn geldi?

    CEVAP YAZ 0 7
KİMDİR ?
Meral Akşener
MERAL AKŞENER KİMDİR?

İYİ Parti'nin kurucusu ve Genel Başkanı olan Meral Akşener kimdir, kaç yaşındadır ve aslen nerelidir? Türkiye'nin ilk ve tek kadın İçişleri Bakanı ünvanına sahip olan Meral Akşener, 18 Temmuz 1956'da İzmit Gündoğdu'da doğ

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro