eposta yazdır zoom+ zoom-

İşçi Partililer AB'nin kapısına dayandı

İşçi Partililer AB'nin kapısına dayandı

Bir grup İşçi Partili Ortaköy'deki AB ofisine kapısını zorladı. Korumalar müdahale edince olay çıktı!

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 23-08-2011 16:33 - Güncelleme: 18-10-2015 20:36

Bir grup İşçi Partili Ortaköy'deki AB ofisine girmeye çalıştı. Olay sırasında Bakan Egemen Bağış da içerideydi. Korumalar ofisin kapılarını kapatarak partili eylemcilere engel oldu. Bu sırada eylem yapan partililer ile korumalar arasında arbede yaşandı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!..

Avrupa Birliği Genel Sekreterliği Ortaköy Ofisine girmeye çalışan İşçi Partili gruba polislerce müdahale edildi.

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın, İstanbul Genç Sanat Tasarım Merkezi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün Mirze'yi kabulü sırasında, İP Öncü Gençlik üyelerinden oluştuğu belirtilen bir grup, ofis önünde çeşitli sloganlar atarak, parkart açtı.

Binaya girmeye çalışan gruba, polislerce biber gazı ve copla müdahale edildi.

10 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Avrupa Birliği Bakanlığı Ortaköy Ofisine girmeye çalışırken polisin müdahale ettiği ve dağıttığı İşçi Partili gruptan 10 kişi gözaltına alındı.

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın, İstanbul Genç Sanat Tasarım Merkezi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün Mirze'yi kabulü sırasında ofis önünde slogan attıktan sonra binaya girmeye çalışan grup, polisin müdahalesi ve takviye ekiplerin de olay yerine gelmesiyle dağıtıldı.

İP Öncü Gençlik üyelerinden oluştuğu belirtilen gruptan 10 kişi gözaltına alındı.

PAYLAŞ tw fb

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro