eposta yazdır zoom+ zoom-

İntikamın böylesi! 'Her yerde vibratör resmi paylaşıyor...'

İntikamın böylesi! 'Her yerde vibratör resmi paylaşıyor...'

İSTANBUL'da çok garip bir boşanma davası başladı. Arda P., eşi Buket P.’den boşanmak için dava açtıktan sonra eşinin kendisine ‘yumuşak erkek’ demeye başladığını ve sosyal medya hesaplarından vibratör resimleri paylaşarak ‘sen erkek misin’ diye sorduğunu iddia etti.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 30-05-2018 08:35 - Güncelleme: 30-05-2018 09:24

BOŞANMA davası açtıktan sonra karısının kendisine ‘yumuşak erkek’ dediğini, sosyal medya hesaplarından vibratör resimleri paylaşarak ‘sen erkek misin’ diyerek hakaretlerde bulunduğunu söyleyen koca şikayetçi oldu. Vatan'ın haberine göre, İstanbul’da yaşayan Arda P., eşi Buket P.’den ayrılmak için boşanma davası açtı. Ama bu durumun ardından eşinin bu kez hakaret ve iftiralarda bulunduğunu belirterek savcılığa suç duyurusunda bulundu.

YUMUŞAK ERKEK DİYORDU... Boşanma dilekçesinde eşinin agresif, kavgacı tavırları yüzünden evlilik hayatlarının sürdürülemediğini belirten Arda P., “Beni herkesin içinde küçük düşürüyor. Bana, ‘yumuşak erkek, sünepe, marifetsiz’ gibi lafları söyleyerek rencide ediyor. Bulunmadığım ortamlarda da erkekliğime kadar iftira dolu hakaretler etmektedir. Evliliğimizin daha kötü olaylara gitmemesi için boşanmak istediğimi söyledim. Buket P. ise buna da karşı çıktı. Boşanmak istemediği söyledi. Ancak evlilik hayatı kâbusa dönmüştür” diyerek boşanmak istedi. 

İFTİRA VE HAKARET... Boşanma davası açtıktan sonra da eşi Buket P.’nin hakaret ve iftiralarına maruz kaldığını ileri süren Arda P., savcılığa verdiği şikayet dilekçesinde ise şu iddialarda bulundu: "Buket P. ‘ye boşanma davası açtıktan sonra sosyal medya hesaplarımdan beni rencide etmeye başladı. Devamlı vibratörlü resimlerle altına ağır hakaretler bulunan ifadeler kullanıyor. Sosyal medya hesaplarımı kapatmak zorunda kaldım. Bana, ‘sen erkek misin, erkek adam boşanmaz, senin için vibratörü alacağım benden boşanırsan onu kullanmak zorunda kalacaksın’ gibi yazışma ve konuşmalarda bulunmaktadır."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN İntikamın böylesi! 'Her yerde vibratör resmi paylaşıyor...' haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • Misafir 30 Mayıs 2018 11:13 Sonrada kadina siddet diyorlar. Bu kadin bi tokati haketmemismi

    CEVAP YAZ 0 2
  • Misafir 30 Mayıs 2018 12:12 şiddette hayır sert bir cevap ona yeter.

    0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro