eposta yazdır zoom+ zoom-

Hülya Koçyiğit'e büyük şok! İcra geldi 700 tatilci otelden çıkarıldı

Hülya Koçyiğit'e büyük şok! İcra geldi 700 tatilci otelden çıkarıldı

Hülya Koçyiğit'in kızı Gülşah Alkoçlar ile damadı Ender Alkoçlar'ın sahibi olduğu Kuşadası'ndaki Alkoçlar Adakule Otel'e icra geldi. İcra nedeniyle 700 yerli ve yabancı turist otelden çıkarıldı...

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 05-09-2018 09:17 - Güncelleme: 05-09-2018 09:17

KUŞADASI'ndaki 5 yıldızlı Alkoçlar Adakule Otel'e icra geldi. Hülya Koçyiğit'in kızı ve damadı Gülşah-Ender Alkoçlar'ın işletmeciliğini yaptığı Alkoçlar Adakule Otel'deki icra işlemi nedeniyle yaklaşık 700 yerli ve yabancı turist çevredeki otellere yerleştirildi.

HAVUZDAN VE DENİZDEN ÇIKARILDILAR... Alınan bilgiye göre, Kuşadası İcra Dairesi tarafından görevlendirilen memurlar, 329 oda ve 750 yatak kapasiteli otelde icra işlemi başlattı. Otelde konaklayan, havuza veya denize giren turistler, polis ve otel görevlileri tarafından bilgilendirildi.

ÇEVREDEKİ OTELLERE YERLEŞTİRİLDİLER... Turistler daha sonra acente görevlileri tarafından çevredeki anlaşmalı diğer otellere yerleştirildi. Kuşadası Otelciler Birliği Başkanı Tacettin Özden, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ticari anlaşmazlık nedeniyle tatilcilerin mağdur olduğunu, iki tarafın uzlaşmasıyla sorunun çözüleceğine inandıklarını kaydetti.

MÜLK SAHİBİ İLE KİRA ANLAŞMAZLIĞI... Öte yandan, otelin güvenlik görevlileri basın mensuplarının görev yapmasını engellerken, otel yetkililerinin hukuki işlemlerle ilgili daha sonra açıklama yapılacağı bildirildi. İcra işleminin, otelin mülk sahibi ile işletmeci arasındaki kira anlaşmazlık nedeniyle başlatıldığı iddia edildi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Hülya Koçyiğit'e büyük şok! İcra geldi 700 tatilci otelden çıkarıldı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • Evrimc iftci 06 Eylül 2018 11:29 Adakule zaten halk sağlığını tehdit edrbbir oteldi. Bir hafta önce jolly tur aracılığı ile oradaydık. 6 ay önce erken rezervasyonla ücretini ödediğimiz bu otelde jolly nin ilgisizliği yüzünden 1 gece kalmaya mahkum edildik. Sabah erkenden terk edip korumar otele yerleştik ets aracılığı ile. 4 aile olarak tatilimiz kepaze oldu. Jolly hala paramızı geri vermediği gibi kuzenime 2 gece parası kesmiş 1 gece kalmak zorunda kaldığımız halde. Neyse gerekli yerlere müracaat ettik peşini bırakmadık. Ama jollyden tatil alırken bir daha düşünün.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro