eposta yazdır zoom+ zoom-

Güzellik yarışmasının galibi

Güzellik yarışmasının galibi

İstanbul\'da düzenlenen \'\'Best Model Of The World\'\' yarışmasında, bayanlarda Türkiye\'den Tuğçe Güder birinci oldu. Erkeklerde de Hindistan birinci seçildi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 10-12-2005 09:18 - Güncelleme: 14-10-2015 03:06
Maslak Princess Otel\'de gerçekleştirilen galada, yarışmacılar ilk önce bikinilerle podyuma çıktılar. Yarışmacılar, daha sonra Türkiye\'nin ünlü modacılarının koleksiyonlarını sergilediler. Yarışmada bayanlarda Türkiye\'yi temsil eden Tuğçe Güder birinci seçilirken, erkeklerde Hindistan temsilcisi Siddhart Ashok Shukla birinciliği elde etti. Birinci olduğunu duyunca gözyaşlarını tutamayan Tuğçe Güder, geçenyılın \'\'Best Model Of The World\'\' birincisi Mısırlı Arwa Gouda\'dan tacı devraldı. Bu arada, Türkiye\'yi erkeklerde temsil eden Burak Özçivit de ikinciliğe layık görüldü. Yarışmada, bayanlarda Ukrayna\'dan Oleksandra Reznik ikinci, Romanya\'dan Alexandra Ivancenco üçüncü, erkeklerde de Lüksemburg\'tan Gregory Destordeur üçüncü seçildi. Yarışmadan sonra tüm modellerin katılımıyla \'\'pijama partisi\'\' yapıldı.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Güzellik yarışmasının galibi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro