eposta yazdır zoom+ zoom-

Fazilet Hanım ve Kızları 31.yeni bölüm fragmanı Yasemin ne yapacak?

Fazilet Hanım ve Kızları 31.yeni bölüm fragmanı Yasemin ne yapacak?

Fazilet Hanım ve Kızları 31.yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 20 Ocak 2018 tarihinde ekrana gelecek olan Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölümünde neler olacak? Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm özeti ve tüm detaylar internethaber'de.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-01-2018 15:02 - Güncelleme: 15-01-2018 00:10

Star Tv'de cumartesi günleri yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan son bölümde Yasemin ve Fazilet arasında büyük kapışma yaşandı. Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Fazilet Hanım ve Kızları yayınlanan son bölümde  aldığı test sonucuyla neye uğradığını şaşıran Kerime, Hazım’dan bir cevap beklerken, Hazım ve Kerime arasındaki gerilim Yağız’ın Kerime’ye olan şüphelerini köpürtür. Duruma el koyan Hazım, Kerime’yi kontrol altında tutsa da Yağız saklı gerçeklerin peşine düşer. Yasemin’i en zayıf noktasından yakalayan Fazilet, bir sonraki hamlesini planlarken ikili arasında bir kedi fare oyunu başlar. Diğer yanda, Yağız, Hazan ve Sinan arasında Nil rüzgarı eserken Nil’in varlığı dengeleri değiştirmeye başlar. Sinan, Hazan’la buzları eritmek için büyük bir sürpriz hazırlığındadır. Ancak Sinan’ın sürprizli gecesine, Sinan, Yağız ve Yasemin’i bekleyen bambaşka bir sürpriz damga vurur. Artık Egemen ailesi için hiçbir şeyin dünle aynı olmayacağı geri dönüşü olmayan yeni bir dönem başlamıştır.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ BÖLÜM FRAGMANI

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Fazilet Hanım ve Kızları 31.yeni bölüm fragmanı Yasemin ne yapacak? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro