eposta yazdır zoom+ zoom-

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92.yeni bölümde ne olacak Masa Ekrem'i öldürecek

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92.yeni bölümde ne olacak Masa Ekrem'i öldürecek

ATV ekranlarında her salı saat 20.00'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92.yeni bölüm ile yine heyecan yaratacak. Pudra Hakkı, Ekrem'e ihanet etti. Ekrem ise Masa'ya meydan okuyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91.yeni bölümde neler olacak? Tüm detaylar haberimizde.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 27-02-2018 16:10 - Güncelleme: 27-02-2018 16:10

Salı akşamlarının en uzun soluklu dizisi ATV yapımı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz nefes kesecek 92.yeni bölümü ile izleyicinin karşısına çıkacak. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92.yeni bölümde neler olacak? Pudra Hakkı'nın ihanetine uğrayan Ekrem şimdi ne yapacak? Ne olup biteceğini Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92.yeni bölümde göreceğiz. Gelin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92.yeni bölümde ne olacağına dair kısa bir özet gelim. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz her salı saat 20.00'de ATV'de!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 92.YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK; Ekrem, Ünal Kaplan'ın masası üzerine kurduğu oyunuyla Ender ve İlker'in kaybına sebep olmuştur. Bu başarısının ardından rüzgar terse dönecek, güvendiği adamı Hakkı'nın ihanetine uğrayacaktır. Ceylan ile anlaşmaya oturan Hakkı'nın verdiği adres, Davut'un büyük planı için önemli bir adım olsa da Çakırbeylilerin başına dert olacak yeni belaların da habercisidir. Düşman olduğunu alenen kabullenmek zorunda kalan Ekrem'in arkasındakileri ortaya çıkarmayı amaçlayan Hızır ise gizli düşmanlıklardan yorulmuş, savaşacağı kişileri karşısında görmek istemektedir. Ünal Kaplan ile kurduğu yeni planıyla, yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayan diğer düşmanlarının da gözünün içine bakma fırsatını bulacaktır.
 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92.yeni bölümde ne olacak Masa Ekrem'i öldürecek haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro