eposta yazdır zoom+ zoom-

Erdoğan'dan Adnan Oktar'a zehir zemberek sözler ilk kez konuştu

Erdoğan'dan Adnan Oktar'a zehir zemberek sözler ilk kez konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul'da düzenlenen operasyonla gözaltına alınıp tutuklanan Adnan Oktar hakkında ilk kez konuştu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 30-07-2018 14:54 - Güncelleme: 30-07-2018 14:54

Başkan Erdoğan, geçtiğimiz günlerde düzenlenen operasyonda tutuklanan Adnan Oktar için 'Çok ahlaksız bir tipti' açıklamasını yaptı. Erdoğan Oktar'ın suç örgütü ile FETÖ arasındaki benzerliğe de dikkat çekti.

Afrika'da temaslarına devam eden Erdoğan'a gazeteciler Adnan Oktar operasyonunu sordu. Oktar'la ilgili ilk kez konuşan Erdoğan şunları söyledi.

"İstanbul Üsküdar Burhaniye'de oturduğum dönemde komşum ama şahsen tanımam. Ahlaksız bir adamdı. Edebi yerinde değil. Çok ahlaksız bir tipti. Ahlaki yönden zaafları olan bir tip.

"SİZİN TESLİM ETTİĞİNİZ GENÇLERİ ALIP..."

Sizin ona teslim ettiğiniz çocukları, gençleri alıyor, onları kendi istedikleri gibi yetiştirip ondan sonra da sistemin içine sokup buraları ele geçirme operasyonları yapıyorlar."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Erdoğan'dan Adnan Oktar'a zehir zemberek sözler ilk kez konuştu haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR19 YORUM
  • Mehmet KARAKAYA 31 Temmuz 2018 12:19 Cumhurbaşkanlığı bu açıklamayı reddediyor. Haberi tekzip etmenşz lazım.

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Adnan Oktar
ADNAN OKTAR KİMDİR?

Kedicikleri ile bilinen Adnan Oktay kimdir aslen nerelidir? 1956 yılında Ankara'da doğdu ve lise eğitiminin sonuna kadar orada yaşadı. İslam ahlakına olan bağlılığı lise yılları boyunca çok güçlendi. Bu dönemde büyük

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro