eposta yazdır zoom+ zoom-

Döviz çıkışı: Bazı Müslüman ülkeler de var isimlerini açıklarız

Döviz çıkışı: Bazı Müslüman ülkeler de var isimlerini açıklarız

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu dövizdeki dalgalanmada bazı Müslüman ülkelerin de içerisinde olduğu yabancı ülkelerin parmağının olduğunu söyledi. Zamanı geldiğinde isimlerini açıklayacaklarını belirtti.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 30-05-2018 12:52 - Güncelleme: 30-05-2018 12:52

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu dövizde yaşanan dalgalanma hakkında konuştu. Çavuşoğlu, "Bu işin içinde ülkeler de var, finans kuruluşları da var, faiz lobisi de var. Ülkeler arasında bazı Müslüman ülkeler de var. Ben burada ülke ismi vermeyeceğim ama genel bir çerçeve çiziyorum" dedi.

'BAZI MÜSLÜMAN ÜLKELER DE VAR': Elbette zamanı geldiği zaman bunları açıklarız. Kredi kuruluşlarına bakın notları nasıl düşürüyorlar? 15 Temmuz darbe girişimi başarısız olduktan sonra Türkiye’yi ekonomi ile nasıl yıkabiliriz çalışmaları başladı. Fakat biz aldığımız tedbirlerle ekonomimizin bu saldırılardan en az hasarla kurtulmasını sağladık. Bu işin içinde ülkeler de var, finans kuruluşları da var, faiz lobisi de var. Ülkeler arasında bazı Müslüman ülkeler de var. Ben burada ülke ismi vermeyeceğim ama genel bir çerçeve çiziyorum.

İsveç bankasından dolar kehaneti: Seçim öncesi...

Doların ateşini düşüren açıklama! Dolar ne kadar 30 Mayıs 2018

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Döviz çıkışı: Bazı Müslüman ülkeler de var isimlerini açıklarız haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR28 YORUM
  • Apti 30 Mayıs 2018 18:58 Borç aldığın kişiyi lobici ve dış güç olarak tanımlamak dünyada bir bizde böyle. Alacaklı alacağını alır aga maharet borç almayacak güçte olmaktır.

    CEVAP YAZ 0 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro