eposta yazdır zoom+ zoom-

Dodan Özer aslen nereli kimdir Dodan ne demek?

Dodan Özer aslen nereli kimdir Dodan ne demek?

O Ses türkiye 2017 şampiyonu Dodan Özer oldu. Peki kimdir Dodan Özer aslen nereli, evli mi eşi var mı? Dodan isminin anlamı nedir? O Ses birincisi Dodan hakkında özel bilgiler.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 20-03-2017 08:57 - Güncelleme: 20-03-2017 08:57

O Ses Türkiye 2017 şampiyonu Dodan Özer oldu. Peki Hadise'nin yarışmacısı olan Dodan Özer kimdir, aslen nereli, instagram hesabından nasıl bir portre yansıyor, bilinmeyenleri nelerdir? O Ses Türkiye birincisi olan Dodan Özer, bu sezonun en dikkat çeken isimlerinden biriydi.

38 yaşında olan Dodan Özer Dodan Özer,  aslen Muş'un Varto ilçesinden. İstanbul'da yaşayan Dodan Özer, ailesi İzmir'e yerleşince müziğe kendini daha çok verdi. Dodan Özer 1997 yılında Murat Öztürk ile Dodan Project adlı grubu kurdu. Müzik kariyerinde belli bir başarı edinemeyen Dodan Özer, kendini O Ses Türkiye ile tanıttı.

Peki Dodan ne demek? Dodan isminin iki anlamı var. Birinci anlamı kırmızı renkli zehirli büyük arı demek. Dodan adının diğer anlamı ise şişman göbekli. 


İlk gün Ali Ekber Çiçek'e ait "Haydar Haydar" isimli parçayı seslendirdi. Bütün jüri üyelerini kendisine hayran bırakan yarışmacı seçimini Hadise'den yana oldu.

Dodan Özer O Ses Türkiye 2017 şampiyonu olurken Hadise'ye de ilk birinciliğini kazandırmış oldu. Dodan Özer daha önce Muro filminde rol almış ve türkü söylemiş.

O Ses Türkiye birincisi! Şampiyon açıklandığı an Hadise bomba!

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Dodan Özer aslen nereli kimdir Dodan ne demek? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro