eposta yazdır zoom+ zoom-

Diriliş Ertuğrul 108.yeni bölümde neler olacak Gıyaseddin Keyhüsrev izleyici karşısında

Diriliş Ertuğrul 108.yeni bölümde neler olacak Gıyaseddin Keyhüsrev izleyici karşısında

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve dünya çapında bir şöhrete sahip olan Diriliş Ertuğrul 108.yeni bölümü ile izleyici ile buluşacak. Herkes Ares müslüman olduktan sonra ne olacağaını merak ediyor. Yeni Gıyaseddin Keyhüsrev izleyici karşısına çıkacak. Peki Diriliş Ertuğrul 108.yeni bölümde neler olacak? Hadi gelin bir özetine bakalım.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 28-02-2018 12:11 - Güncelleme: 28-02-2018 12:11

Her ne kadar reytinglerdeki tahtını Sen Anlat Karadeniz'e kaptırsa da, Diriliş Ertuğrul ekranları kasıp kavurmaya devam ediyor. Diriliş Ertuğrul bu akşam saat 20.00'de 108.yeni bölümü ile izleyici karşına çıkacak. Bu akşam Diriliş Ertuğrul yeni bölümünü seyredenleri birbirinden şoke eden sürprizler bekliyor olacak. En merak edilen konu ise Ares'in Müslüman olduktan sonra kendisine nasıl bir yol çizeceği. Bu arada merak beklenen Gıyaseddin Keyhüsrev izleyici karşısına çıkacak. Peki Diriliş Ertuğrul 108.yeni bölümde neler olacak? Hadi gelin Diriliş Ertuğrul yeni bölüm özetine bakalım. Diriliş Ertuğrul saat 20.00'de TRT 1'de.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 108.YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK; Sultan, Ares’in itiraflarından sonra Emir Saadettin’i zindana attırmış, nihai kararını sefere gitmeden evvel vereceğini söylemişti. Sultan, sefere gitmeden önce kararını açıklamış, Emir Saadettin’e itham edilen suçların araştırılmasına ve Emir Saadettin’in görevinden azline karar vermiş, Ertuğrul bu karardan hiç memnun olmamıştı. Her şeye rağmen Ertuğrul sözünde durup Ares’i serbest bırakmış, Emir Saadettin ise her şeyi itiraf eden Ares’i öldürmek için peşine adam göndermişti. Göktuğ ve adamları Ares’i yakalamış fakat Ertuğrul yetişip Ares’i onların elinden kurtarmıştı. Ares, Ertuğrul’un kendisi için yaptıklarından etkilenmiş ve Müslüman olmuştu.

Emir Saadettin’in hak ettiği cezayı almadığını düşünen Ertuğrul ne yapacak? Emir Saadettin’in sultana karşı girişeceği hareketlere mani olabilecek mi? Kendisine iyice düşman olan saray erkânıyla nasıl mücadele edecek?

Emir Saadettin, Ertuğrul’un Göktuğ’u öldürüp kendisine göz dağı vermesinden sonra ne yapacak? Ertuğrul’a mani olmak ve onu ortadan kaldırmak için ne gibi bir plan yapacak? Sultana da kinli olan Emir Saadettin, ondan intikam alabilecek mi?

Turgut ve Bamsı, Aslıhan ve Hafsa’yı Titan’ın elinden kurtarmış fakat Hafsa baygın bir halde yere yığılmıştı. Hafsa’nın durumu ne olacak? Karnındaki bebeğine bir zarar gelecek mi? Bamsı ve Turgut, Titan’dan intikam almak için nasıl harekete geçecek? Müslüman olan ve bundan sonra Ertuğrul’la yoldaşlık edecek Ares’i neler bekliyor? Mahperi Hatun ve Altunaba’nın, sultanın vasiyetinin tersine Şehzade Gıyaseddin’i tahta geçirme planları nasıl işleyecek? Ertuğrul bu planları bozabilecek mi?

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Diriliş Ertuğrul 108.yeni bölümde neler olacak Gıyaseddin Keyhüsrev izleyici karşısında haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • emre ceylan 28 Şubat 2018 13:40 tarihte oldugu gibi alaattin zehirlenerek ölüyor ve gıyaseddin kel hüsrev tahta geçiyor.yani anlayacağınız daha ertugrulun başından çok olaylar geçecek.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro