eposta yazdır zoom+ zoom-

Devlet Bahçeli talimat verdi tamamı kapatıldı

Devlet Bahçeli talimat verdi tamamı kapatıldı

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin talimatıyla Ülkücü İşçiler Derneği süresiz kapatıldı. Bahçeli'nin kararını açıklayan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, ülkücü işçilere Ülkü Ocakları'nın kapılarının sonuna kadar açık olduğunu söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 28-12-2017 23:26 - Güncelleme: 29-12-2017 00:26

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, yayımladığı açıklama ile Ülkücü İşçiler Derneği’nin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda süresiz olarak kapatıldığını açıkladı.

Kılavuz açıklamasında, “Liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in talimatlarıyla Ülkücü İşçiler Derneği Genel Merkezini ve bağlı bulunan tüm bölge, il ve ilçe temsilciliklerini 28 Aralık 2017 tarihi itibariyle kapatmış bulunmaktayız. İl ve ilçelerde davasına ve milletine hizmet etme gayretinde olan işçi ülküdaşlarımızın samimi duyguları; Ülkücü İşçiler Derneği Genel Merkezinde yuvalanan ahlaktan yoksun, insani hassasiyetlerden uzak hayasız, rezil bir takım zevat tarafından istismar edildiği görülmüştür. Ayrıca bazı il ve ilçe şubelerinde de bu zevata çanak tutan, Türk-İslam değerlerinden nasibini almamış, kan emici aşağılıkların varlığı da bilinmektedir” ifadelerini kullandı.

KARARLILIKLA İFADE EDİYORUZ

Ülkücü işçiler için Ülkü Ocaklarının kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ifade eden Kılavuz, şu açıklamada bulundu:

“Tüm Türkiye genelinde Allah rızasını gözeterek, karşılık beklemeden, hak davaya hizmet eden işçi ülküdaşlarımızın başımızın üzerinde yeri vardır ve Ülkü Ocakları il-ilçe teşkilatlarımızın kapıları sonuna kadar açıktır. Asil, adil, samimi, dürüst, ilkeli, yüksek seciyeye sahip, Ülkücü dünya görüşünü yaşam tarzı haline getiren hiçbir ülküdaşımızdan vazgeçmeyeceğiz. Başbuğumuzun ve şehitlerimizin emaneti olan bu kutlu davanın ve inanmış ülküdaşlarımızın emeğine, alın terine ihanet ederek çıkar elde etmeye çalışanlara asla müsaade etmeyeceğimizi kararlılıkla ifade ediyoruz.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Devlet Bahçeli talimat verdi tamamı kapatıldı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR14 YORUM
  • ADANALI 29 Aralık 2017 09:10 DEVLET BAHÇELİ SEMİHEDE BİR TALİMAT VER PARTİYİ KAPATTIRINDA RAHATA EREK NASIL OLSA PARTİ FALAN KALMADI ORTADA VALLA KAPISINA KİLİT VURUN GİDİN HATTA ANAHTARIDA DÜNYA LİDERİMİZE TESLİM EDİN GİTSİN

    CEVAP YAZ 2 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro