eposta yazdır zoom+ zoom-

Demirtaş'tan kritik seçim çağrısı!

Demirtaş'tan kritik seçim çağrısı!

HDP'nin Edirne Cezaevi'nde tutuklu bulunan cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'ın pazar günü yapılacak seçimlerle ilgili son sesli mesajı, kendi sosyal medya hesabından yayınlandı. Demirtaş mesajında, sandıklara ve oylara sahip çıkılması çağrısı yaparken artık bir tek oyun bile Türkiye'nin ve toplumun geleceğini, kaderini belirleyeceği bir noktaya gelindiğini söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 22-06-2018 12:30 - Güncelleme: 22-06-2018 12:30

Edirne F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda tutuklu bulunan HDP'nin cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'ın telefondan yaptığı seçimle ilgili son sesli mesajı, kendi sosyal medya hesabından paylaşıldı.

Demirtaş sesli mesajında, seçime sayılı günler ve sayılı saatler kaldığını ifade ederek, "Engellere, kısıtlı imkânlara rağmen muazzam kampanya yürüten herkese teşekkür ediyorum. Ortaya çıkan durum, çok kritik bir aşamada sandığa gidileceğini gösteriyor. Öylesine ki, artık bir tek oyun bile Türkiye'nin ve toplumun geleceğini, kaderini belirleyeceği bir noktaya geldik. Son saatler, son günler de bu açıdan çok önemli. Herkesin çok iyi bir çalışma yürütmesi lazım" dedi.

''TÜRKİYE'DE BİR DÖNEM KAPANACAK''
Sandıklara ve oylara sahip çıkılması çağrısı yapan Demirtaş sesli mesajının devamında şunları kaydetti:

"Ve aynı kararlılıkla sandıklara, oylara da sahip çıkılması lazım. 24 Haziran'da inanıyorum demokrasi kazanacak, demokrasi yanlıları kazanacak. Önemli bir sonuç ortaya çıkacak ve göreceğiz ki seçimler vesilesiyle Türkiye'de bir dönem kapanacak. Baskının, zulmün olduğu bir dönem kapanacak. Hukukun üstünlüğü de adalet de huzur da güven de ekonomik refah da bu şekilde, daha rahat bir ortamda temin edilecek.

''OYLARA SANDIĞA SAHİP ÇIKIN''
Sahada çalışma yürüten bütün arkadaşların da herkesin de bu bilinçle son saate kadar, resmi sonuçlar açıklanıncaya kadar mutlaka oylarına, sandığa sahip çıkmasını bekliyorum. İşimiz gücümüz ne olursa olsun, önümüzdeki birkaç gün mutlaka ama mutlaka zamanımızın tamamını seçim kampanyasına, sandık güvenliğine ayırma konusunda hassasiyet gösterilmesi lazım. Kampanya yürüten, emek harcayan, yüreğini ortaya koyan herkese buradan teşekkürlerimi sunuyorum. Hepsi sağ olsunlar, var olsunlar. Hepsine içten selam, sevgilerimi gönderiyorum."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Demirtaş'tan kritik seçim çağrısı! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR15 YORUM
  • Misafir 22 Haziran 2018 14:36 25 HAZİRAN SABAHI SANA KİM SAHİP ÇIKACAK.. ONDAN HABER VER EY ZALİM OĞLU ZALİM.....

    CEVAP YAZ 8 12
KİMDİR ?
Selahattin Demirtaş
SELAHATTİN DEMİRTAŞ KİMDİR?

HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş aslen nereli, ailesinin kökeni nedir, eşi Başak Demirtaş ve kızları hakkında bilinmeyenler neler? İşte Selahattin Demirtaş'ın eşi, ailesi ve çocukları ile biyografisi; Selahattin Demirtaş, 10 Nisan 1

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro