eposta yazdır zoom+ zoom-

CHP'li Balbay'ın o sözleri kavga çıkardı

CHP'li Balbay'ın o sözleri kavga çıkardı

CHP Milletvekili Mustafa Balbay, yeni anayasa değişikliği görüşmelerinin devam ettiği TBMM Genel Kurulu'nda AK Parti'ye yüklendi. Balbay'ın Yıldırım'a yönelik bir sözü ise tartışma yarattı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 10-01-2017 19:30 - Güncelleme: 11-01-2017 01:19

CHP Milletvekili Mustafa Balbay'ın, Başbakan Binali Yıldırım'a yönelik "Cin Ali" sözleri Meclis'i karıştırdı. AK Partililer, Balbay'ın bu sözlerine tepki gösterince araya Meclis Başkanvekili Ahmet Aydın girdi. Aydın, Balbay'ın kürsüye vurarak konuşması üzerine birleşime ara verdi.

Meclis'teki tansiyon giderek yükseliyor. Yeni anayasa görüşmelerinin devam ettiği Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde dün CHP'liler ile AK Partililer bir kez daha birbirine girdi.

BALBAY'IN O SÖZLERİ KURULU GERDİ

CHP Milletvekili Mustafa Balbay, yeni anayasa değişikliği teklifinin geri çekilmesini istedi. Tek adam rejimlerinin çöktüğünü söyleyen Balbay, Türkiye'nin de buraya doğru yol aldığını ileri sürdü. Balbay'ın Başbakan Binali Yıldırım ile ilgili sözleri ise tartışma yarattı.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN CHP'li Balbay'ın o sözleri kavga çıkardı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR16 YORUM
  • mustafa menfaatlı 11 Ocak 2017 13:30 Liderleri Fetö'nün Porno kasetleriyle koltuklarını değiştiriyor,Bu olayda biri suçlu biri suçsuz,Balbay denilen zavallı Fetö'nün tuzağına düşüyor hapis yatıyor suçsuz yere hapis yattım diyor,Çıkınca hiçbir şekilde mücadele etmiyor,Mücadele edenleri engellemeye çalışıyorlar.Anlaşılan bu Fetö bunların herşeyini avucunun içine almış sıktıkca sıkıyor.

    CEVAP YAZ 0 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro