eposta yazdır zoom+ zoom-

Bu kadını gören para akıtıyor size de denk gelebilir mutlaka bakın

Bu kadını gören para akıtıyor size de denk gelebilir mutlaka bakın

TAKSİM'de bu kadına rast gelen elini cebine atmadan geçmiyor. Sırtında taşıdığı çöp poşeti ile İstiklal Caddesi'ni arşınlayan dilenci akıllara zarar bir yöntem kullanıyor.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 09-11-2018 13:57 - Güncelleme: 09-11-2018 14:56

Yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri olan İstanbul'un en merkezi yerlerinden İstiklal Caddesi'nde insanların duygularını istismar ederek yardım toplayan bir kadının yeni nesil dilencilik oyununu çevredeki insanlar ifşa edip bozdu.

Cadde üzerinde birçok noktada durarak yanında taşıdığı çöp poşetinde bulunanları yiyormuş gibi yapan kadın, çevredeki vatandaşlardan kendisine yardım etmesini bekledi.

FARKLI FARKLI YERLERDE GÖRÜNCE... Yoldan geçen bir kişi ise, farklı noktalarda gördüğü kadının yanına giderek duygu sömürüsü yapmaması konusunda uyarıda bulundu. Kendisinin görüntülendiğini anlayan kadın, çöp poşetindeki bardağı fırlattı. Kadın daha sonra yanında getirdiği çöp poşetindeki yiyecekleri alarak gözden kayboldu.

Dilenci sırtında taşıdığı çöp poşetini kalabalık yerlerde açıp içindekileri yiyormuş gibi yapıyor.

ACIYIP DÜRÜM YAPDIRDILAR AMA YEMEDİ... Kadının duygu sömürüsünü anlayarak onu uyaran kişi, "Burada az önce acıyarak yanına geldiğimiz kadın, yoldan geçen bir kişi yardım amaçlı iki tane dürüm yaptırarak verdi. O dürümleri yemedi , sakladı. Bu kadın sadece önündeki çöpleri karıştırıyor kendisini yardıma muhtaçmış gibi göstererek duygu sömürüsü yapıyor. Gerçekten bu tür insanlar yardıma ihtiyacı olan insanlara engel oluyor" dedi.

Kadını değişik yerlerde aynı şeyi yaparken görünce dayanamayıp yeni modayı edip ifşa etti...

İLERDE UYARDIM BURAYA GELDİ... "Ben birkaç kere böyle kişilere denk geldim" diyen kadın, "İnsanların duygularıyla oynuyorlar. Ben yukarıda kendisini uyardım 'Niye bunu yiyorsunuz, sana iki tane dürüm verdiler onu neden yemiyorsun' dedim. Oradan ayrılarak buraya geldi. Ben de takip ettim. Oradan topladığı torbasını başka bir yerde yeniden açtı. Biz burada insanlarımızı uyarıyoruz. Kesinlikle bu tür insanlara inanmasınlar" diye konuştu.

Yeni moda dilencilik şekli ifşa olan kadın, sözde çöp poşetini sırtına vurup oradan uzaklaştı.
PAYLAŞ tw fb
Kaynak : DHA

YORUM YAZIN Bu kadını gören para akıtıyor size de denk gelebilir mutlaka bakın haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR13 YORUM
  • Misafir 10 Kasım 2018 03:57 Zaten uyuşturucu veriliyor çocuklara. Bunlar para için herşeyi yapar

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro