BIST 8.214
DOLAR 27,36
EURO 28,83
ALTIN 1.649,49
HABER /  MEDYA

Zuhal Topalla Sofrada Çağla kimdir kaynanası Fatma Hanımla İzmir'den geldiler

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları arasında bulunan Çağla ve Kayınvalidesi Fatma Hanım merak ediliyor. Peki Zuhal Topal'la Sofrada Çağla kimdir kaç yaşında? Kaynanası Fatma hanım nereli? İşte Zuhal Topal'la Sofrada'da 9 Kasım 2018 tarihinin yarışmacıları...

Abone ol

Fox TV'nin sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'da 5-12 Kasım tarihleri arasında ter dökecek olan Çağla ve Kayınvalidesi Fatma Hanım kimdir? Gelin hep beraber yeni yarışmacıları tanıyalım:

Çağla Balatlı ve Kaynanası Fatma Hanım Kimdir? Haftanın final gününde yarışacak olan Çağla, kayınvalidesi Fatma Hanım ile birlikte yarışmaya İzmir'den katılıyor. 27 yaşında ve iki yıllık evli olan Çağla Balatlı, yarışta ve mutfakta çok çevik ve hızlı olduğunu söylüyor.

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları Melike kimdir Ayten Hanımın spor ayakkabı krizi Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları Melike kimdir Ayten Hanımın spor ayakkabı krizi Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları Melike kimdir Ayten Hanımın spor ayakkabı krizi Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları Melike kimdir Ayten Hanımın spor ayakkabı krizi HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 Zuhal Topal'la Sofrada Formatı: Dual Yapım tarafından hazırlanan program, hafta içi her gün ekranlara geliyor. Zuhal Topal yarışmacıların evlerine konuk oluyor ve gelinler kaynanalar takım halinde yarışıyor. Zuhal Topal'la Sofrada'ya Gelinim Mutfakta programının eve gidip gelmeli formatı diyebiliriz.