eposta yazdır zoom+ zoom-

Beyaz Tv Rok'a yapılan tecavüz şakası hem de canlı yayında!

Beyaz Tv Rok'a yapılan tecavüz şakası hem de canlı yayında!

Rasim Ozan Kütahyalı canlı yayında ne dedi ona yapılan şaka ne? Abdülkerim Durmaz Beyaz Tv'de Rok'a şaka yapıldı. Peki Rasim Ozan Kütahyalı'ya Beyaz Tv canlı yayın yapılan şaka ne?

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 21-11-2017 11:27 - Güncelleme: 21-11-2017 11:27

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri Rasim Ozan Kütahyalı. Canlı yayında Boşnaklarla ilgili ifade ettiği skandal sözler sonrasında Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz Tv'den kovuldu. Fakat canlı yayında kovulmadan önce Rasim Ozan Kütahyalı'ya Abdülkerim Durmaz tarafından bir şaka yapıldı. Peki o şaka neydi?

Farklı bir formatla yayın hayatına devam eden ve genellikle tepkiyle karşılanan Beyaz Tv'deki spor programında 19 Kasım tarihinde yapılan şaka damga vurdu. Diğer yorumcularından biri olan Abdülkerim Durmaz, Rasim Ozan Kütahyalı'ya bir şaka yaptı.

Kendisine gazoz verilen Rasim Ozan Kütahyalı yavaş yavaş gazozu içti. Bir anda uykuya dalan Rasim Ozan Kütahyalı'ya ne oldu merak konusu oldu. Abdülkerim Durmaz ise yaptığı açıklamada verdiği gazozda uyku ilacı olduğunu söyledi. Bu tecavüz şakası sosyal medyada büyük tepkiyle karşılandı.

CANLI YAYINDA TECAVÜZ ŞAKASI

Canlı yayında Yeşilçam'ın önceki yıllarına ait tecavüz şakası yapılması büyük tepki çekti. Nuri Alço'nun tecavüz müziğinin çalındığı Beyaz Tv ile ilgili RTÜK toplantı yaptı. 

Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV konuşması

Saffet Sancaklı'dan Rasim Ozan'a: Şerefsiz oğlu şerefsiz

 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Beyaz Tv Rok'a yapılan tecavüz şakası hem de canlı yayında! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • Misafir 21 Kasım 2017 14:44 kendi ağzından söyledi ya, ağzı ile ilgili bir şaka yapmışlar......

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Rasim Ozan Kütahyalı
RASİM OZAN KÜTAHYALI KİMDİR?

Rasim Ozan Kütahyalı kimdir aslen nereli kaç yaşında? Rasim Ozan Kütahyalı yaptığı skandal Boşnak açıklama sonrasında merak edilmeye başlandı. Gelin hep birlikte Rasim Ozan Kütahyalı'nın hayatına bakalım. Mühendis b

DEVAMI » Abdülkerim Durmaz
ABDÜLKERİM DURMAZ KİMDİR?

Beyaz Tv son iki günün en çok konuşulan kanallarından biri haline geldi. Canlı yayında 4 spor yorumcusunun bir arada olduğu Beyaz Tv'de Abdülkerim Durmaz'ın yaptığı tecavüz şakası gündeme damga vurdu. Peki kimdir bu Ab

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro