eposta yazdır zoom+ zoom-

Başbakan'dan FETÖ'cülere tek tip kıyafet açıklaması

Başbakan'dan FETÖ'cülere tek tip kıyafet açıklaması

Başbakan Yıldırım, FETÖ'cülere tek tip kıyafetin rengi ile ilgili soruyu yanıtlaması için sözü Adalet Bakanı Gül'e bıraktı. Gazetecilerin söylemek istediğiniz bir şey var mı sorusu üzerine Yıldırım, "Gündemde bir şey yok, tatil yapın" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 04-08-2017 14:25 - Güncelleme: 04-08-2017 14:25

Başbakan Binali Yıldırım, cuma namazı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Yıldırım'a FETÖ sanıklarına tek tip kıyafette rengin belli olduğuna yönelik haberler soruldu.

Soru üzerine Yıldırım'ın "Nedir son durum, sahibine soralım" diyerek döndüğü Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Çalışmalarımız devam ediyor. Yasal bir çalışma gerekiyor. Olgunlaştıkça kamuoyuyla paylaşacağız. Netleşen bir durum yok" ifadelerini kullandı.

Ankara'daki eylem yasağına ilişkin soru üzerine ise Yıldırım, sözü Ankara Valisi Ercan Topaca'ya bıraktı: Yasak sadece Kızılay'da Yüksel Caddesi ve civarındaki alanı kapsıyor. Diğer her türlü eylem ve programlar bu yasağın dışındadır.

"GÜNDEMDE BİR ŞEY YOK, TATİL YAPIN"

Gazetecilerin sizin söylemek istediğiniz bir şey var mı sorusu üzerine ise Yıldırım, şu ifadeleri kullandı:

"Gündemimiz gayet yoğun. Özellikle yaz aylarından sonra gündemimizin ağırlığını ekonomi oluşturacak. Ekonomi ile ilgili yeni programlarımızı uygulamaya koyacağız. Yaz sezonundan da istifade ederek hazırlık çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bakanlar Kurulu ve YAŞ bitti. Bu aralar gündemde fazla bir şey yok. Siz de biraz tatil yapın. "

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Başbakan'dan FETÖ'cülere tek tip kıyafet açıklaması haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • mahsun 04 Ağustos 2017 17:50 çok geç alınmış bir karar herşey böyle geçmi alınabiliyor bu saçma sapan sistemde artık başkanlık gelsin bir an önce

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro