eposta yazdır zoom+ zoom-

Bahçeli'den seçim sonuçlarına ilişkin flaş mesajlar!

Bahçeli'den seçim sonuçlarına ilişkin flaş mesajlar!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli seçim sonuçlarını değerlendirdi. Bahçeli, "24 Haziran seçimlerinde iki stratejik hedefimiz de gerçekleşti, tuzak bozuldu, komplo püskürtüldü. MHP 24 Haziran seçimlerinde tarihi bir başarıyla çıkmıştır" açıklamasında bulundu.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 26-06-2018 18:55 - Güncelleme: 27-06-2018 00:32

Gazetecilerle yaptığı sohbette seçimle ilgili değerlendirmelerde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “İki ana stratejimiz vardı ikisini de gerçekleştirdik. Birisi güçlü gruptu, diğeri Sayın Erdoğan’ın cumhurbaşkanı seçilmesiydi ikisini de gerçekleştirdik” dedi. Bahçeli ayrıca, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin etkin, verimli, istikrarlı ve kalıcı şekilde yerleşmesi için elimizden gelen çabayı göstereceğiz” ifadesini kullandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gazeteciler ile sohbet etti ve seçim sonuçlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

"İKİ HEDEFİMİZ DE GERÇEKLEŞTİ"

"Seçim sonuçları ve sonraki süreçle ilgili kanaatiniz nedir" sorusu üzerine Bahçeli şunları dedi:

"MHP’nin 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimleri kapsamında 2 stratejisi vardı. Birinci stratejimiz, partimizin TBMM’de denge ve denetleme görevini ifade edebilmesi amacıyla güçlü bir grup kurmasıydı. İkinci stratejimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanı seçilmesiydi. Çok şükür iki stratejik hedefimiz de gerçekleşmiştir. Tuzak bozulmuş, komplo püskürtülmüştür. MHP 24 Haziran seçimlerinden tarihi bir başarıyla ve alnının akıyla çıkmıştır. Dava arkadaşlarımıza, aziz milletimize bir kez daha şükranlarımı sunuyorum."

"ELİMİZDEN GELEN ÇABAYI GÖSTERECEĞİZ"

"Önümüzdeki süreçte partimiz, üstüne düşen her sorumluluğu, milletimizin beklentileri doğrultusunda yerine getirecektir" diyen Bahçeli şunları kaydetti:

"Türkiye 24 Haziran’da umuda ve huzura, parlak bir geleceğe, milli birlik ve kardeşliğe çok kararlı bir destek ve onay vermiştir. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin etkin, verimli ve istikrarlı ve kalıcı bir şekilde tüm kurum ve kurallarıyla yerleşmesi için elimizden gelen çabayı göstereceğiz."

"HEYECANLIYIZ, HAZIRLIKLIYIZ, İNANÇLIYIZ"

Bahçeli şöyle devam etti:

"Ayrıca 9 ay 9 gün sonra yapılacak mahalli idareler seçimi için gerekli olan çalışmayı da bugünden başlatmış durumdayız. 9 ay 9 gün sonra MHP bu kez de mahalli idareler düzeyinde muazzam bir doğruluşla hak ettiği başarıyı yakalayacak. Milletimize hizmet etmenin kıvancı, onuruyla dolup taşacaktır. Heyecanlıyız, hazırlıklıyız, inançlıyız. Başarmaktan başka seçenek tanımıyoruz."

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Bahçeli'den seçim sonuçlarına ilişkin flaş mesajlar! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR18 YORUM
  • Balaban Beyi 27 Haziran 2018 09:19 Bir parti düşünün ki; İKTİDAR İSTEĞİ ve HEDEFİ OLMASIN..!! Ne için var bu parti..? Koltuk değneği olmak için mi?

    CEVAP YAZ 9 2
  • Misafir 27 Haziran 2018 09:32 Koktuk değneği olan parti hdp yi meclise soktu

    1 9
KİMDİR ?
Devlet Bahçeli
DEVLET BAHÇELİ KİMDİR?

1948 yılında Osmaniye'de doğdu. Yörede Fettahoğulları olarak bilinen geniş bir Türkmen ailesine mensuptur. İlk öğrenimini Osmaniye'de, orta öğrenimini İstanbul'da tamamlayan Dr.BAHÇELİ, üniversite öğrenimini Anka

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro