eposta yazdır zoom+ zoom-

Bahçeli'den Alaaddin Çakıcı açıklaması

 Bahçeli'den Alaaddin Çakıcı açıklaması

MHP lideri Devlet Bahçeli, bir grup gazeteciyle yaptığı sohbette Alaattin Çakıcı hakkında açıklamalarda bulundu. Bahçeli, "Çakıcı hakkında verilen sağlık raporuyla ilgili kuşkuları Sağlık Bakanlığı inceleyebilirdi." dedi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 14-09-2018 18:40 - Güncelleme: 15-09-2018 01:43

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Alaattin Çakıcı'ya rapor veren doktorların gözaltına alınmasına tepki göstererek, Çakıcı hakkındaki sağlık raporuyla ilgili kuşkuların, Sağlık Bakanlığı tarafından bugüne kadar incelenip sonuca ulaştırılabileceğine dikkat çekti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bir grup gazeteciyle yaptığı sohbette Alaattin Çakıcıhakkında açıklamalarda bulundu. Bahçeli, "Ülkemizde çok yönlü sosyal, siyasal ve ekonomik sorunların yoğunlaştığı ve derinleştiği bu süreçte Türkiye'nin ve yönetiminin tek sorunu sayın Alaattin Çakıcı olmasa gerek. Alaattin Çakıcı hakkında daha önce verilen sağlık raporuyla ilgili kuşkular Sağlık Bakanlığı tarafından bugüne kadar incelenerek pekala sonuca ulaştırılabilirdi." ifadelerini kullandı.

"ÇAKICI HAKKINDA VERİLEN RAPOR BAKANLIK TARAFINDAN BUGÜNE KADAR İNCELENEBİLİRDİ"

Bahçeli, Türkiye'nin ve yönetiminin tek sorununun Alaattin Çakıcı olmaması gerektiğini belirterek, "Uzun zamandır hükümlü olarak cezaevinde bulunan Alaattin Çakıcı Keskin Cezaevi'nden önce rahatsızlığı nedeniyle Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'ne nakledilmiş ardından Sincan cezaevine getirilmiştir. Bu süre içinde önce Kırıkkale Başsavcısı görevden el çektirilmiş bugün ize basından öğrendiğim kadarıyla altısı uzman doktor olmak üzere 21 hekim gözaltına alınmıştır. Ülkemizde çok yönlü sosyal, siyasal ve ekonomik sorunların yoğunlaştığı ve derinleştiği bu süreçte Türkiye'nin ve yönetiminin tek sorunu sayın Alaattin Çakıcı olmasa gerek. Alaattin Çakıcı hakkında daha önce verilen sağlık raporuyla ilgili kuşkular Sağlık Bakanlığı tarafından bugüne kadar incelenerek pekala sonuca ulaştırılabilirdi." dedi.

Sağlık Bakanlığı'ndan Alaaddin Çakıcı açıklaması

 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Bahçeli'den Alaaddin Çakıcı açıklaması haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR14 YORUM
  • SAMET 15 Eylül 2018 12:11 bir çakıcı bin kılçtaroğluna bedeldir.biline

    CEVAP YAZ 1 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro