eposta yazdır zoom+ zoom-

Ala'dan Ağrı ve Yalova seçimleri açıklaması

Ala'dan Ağrı ve Yalova seçimleri açıklaması

İçişleri Bakanı Efkan Ala, yurt genelinde oy verme işleminin bittiğini, seçimlerın sağlıklı bir şekilde yapıldığını söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 01-06-2014 17:40 - Güncelleme: 25-10-2015 21:38

Yerel seçimlerile ilgili yaptığı açıklamada İçişleri Bakanı Efkan Ala, yurt genelindeki tüm sandıklarda oy verme işleminin tamamlandığını belirtti.

SEÇİM GÜVENLİĞİNEDE SIKINTI OLMADI 

Bakan Ala, şu şekide konuştu:

"Vatandaşlarımız oylarını sağlıklı bir şekilde kullandılar. Seçim güvenliği açısından emniyet kuvvetlerimiz görevlerini bu saate kadar başarıyla yerine getirdi. Bundan sonraki süreçte de gerekli tüm güvenlik tedbirleri titizlikle devam ettirilecektir. Ülkemize hayırlı olmasını diliyorum."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ala'dan Ağrı ve Yalova seçimleri açıklaması haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • bir BB çalışanı diyor ki 01 Haziran 2014 18:47 Sayın Ala siz boş verin seçim sonuçlarını.. Siz esas şu iddia doğru mu onu cevaplayın. Yoksa bu insanlara da mı '' Siz yapın gerekirse biz yaptığınızı suç olmaktan çıkartırız'' dediniz???? Mesela soruşturma esnasında Savcıya baskı yapılmasının suç olmaktan çıkartılmaya çalışılması gibi değil mi? Yani olayı mahkemeye bile intikal ettirmeden bitireceksiniz herhalde.... Evet bir BB çalışanı diyor ki:Başbakanımızın danışmanı Mustafa Varank tarafından oluşturulan özel ekibe, Başbakanımızı savunacak argümanlar geliştirme, halk nezdinde masum/mağdur algısı oluşturma, PDY hakkında yasadışı örgüt damgasının vurulmasını ve yargılanmalarını sağlama görevleri tevdi edildi. Bunları başardığımız takdirde hepimize yüksek makamlara getirileceğimize ve ayrıca özel olarak taltif edileceğimize yönelik sözler verildi.''

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro