eposta yazdır zoom+ zoom-

Ahmet Hakan'dan papaz Brunson'a açık mektup

Ahmet Hakan'dan papaz Brunson'a açık mektup

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, papaz Brunson'a yazdığı açık mektup yazdı. Hakan, mektupta "Sayın Rahip, serbest kalamıyorsan bil ki bunun sorumlusu biraz da Trump'tır. Senin yerinde olsam hemen Trump'ı telefonla arar, yeter daha fazla germe ortamı' falan derim" ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 21-08-2018 09:04 - Güncelleme: 21-08-2018 09:04

ABD'nin ekonomik saldırıya gerekçe gösterdiği papaz Brunson gündemin ilk sırasında. İki ülke ilişkilerini geren Brunson'a Hürriyet yazarı Ahmet Hakan bugünkü köşesinde açık mektup yazdı.  Hakan'ın 'Rahip Brunson'a çok açık bir mektup' başlıklı yazısı şöyle:

"SORUMLU EN FAZLA TRUMP'TIR"
Sayın Rahip!
Eğer Trump çıldırmış gibi Türkiye’ye karşı saldırıya geçmeseydi...
Muhtemelen seni ev hapsine çıkaran Türk yargısı, çok kısa bir süre sonra da serbest bırakacaktı.

Gidişat o yöndeydi. Fakat Sayın Rahip... Trump öyle akılsızca, öyle küstahça, öyle gözü dönmüşçesine “Saldıray Abi” edasına büründü ki... Yeryüzünün en adil mahkemesinin bile elini kolunu bağlayacak bir durumun oluşmasına neden oldu.

Sayın Rahip!
İşte tam da bu nedenle diyorum ki: Serbest kalamıyorsan bil ki bunun sorumlusu biraz da Trump’tır. Ne birazı yahu! Sorumlu en fazla Trump’tır! Benden duymuş olma ama bil ki Trump sana en büyük kötülüğü yapıyor şu sıralar.

Sayın Rahip!
Ben senin yerinde olsam... Hemen Trump’ı telefonla arar... Ve “Yeter abi! Gözünün yağını yiyeyim yeter! Yeter daha fazla germe ortamı” falan derim."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ahmet Hakan'dan papaz Brunson'a açık mektup haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Açık mektup ! bu hainlere 21 Ağustos 2018 10:13 merhaba,bu kalleş hain ve faşist Amerika.ya önce ! gizli planlar ile bu Cahil Teröristler ile suriye'de işbirliği yapıp.fakat Teröriste havadan ve kardan 8000'TIR dolu Cephane ve bedava silah Yardımı felaket.oysa Eski bir mütefik,Türkiye gibi bir dost ülkeye,bu!kaleşlik,yapılmazdı hainler.

    CEVAP YAZ 0 8
KİMDİR ?
Ahmet Hakan Coşkun
AHMET HAKAN COŞKUN KİMDİR?

Ahmet Hakan Coşkun ismini Türkiye Kanal 7'deki anchormanlik dönemiyle tanıdı. Hürriyet Gazetesi'ne transfer olunca bilinirliğini daha artıran Ahmet Hakan, aslen Yozgatlı. 1967 yılında Yozgat'da dünyaya gelen Ahmet Hakan'ın babası

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro