eposta yazdır zoom+ zoom-

Acun Ilıcalı Survivor'da patladı kim yazıldı?

Acun Ilıcalı Survivor'da patladı kim yazıldı?

Survivor 2015 All Star 'da ilk kez eleme gecesinde iki kişi yazıldı. Survivor 31 Mart eleme gecesinde 4 kişi birden çıkabilir. Acun Ilıcalı ise Survivor için Habertürk'e patladı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 30-03-2015 10:27 - Güncelleme: 25-10-2015 18:04

Survivor 'da bu hafta kim elendi diye merak ederken 29 Mart 2015 ada konseyine 'nın 'çok önemli bir açıklama yapacağım' diyerek söylediği sözler damga vurdu. Survivor 2015 ada konseyinde ise ilk kez iki kişi birden elenmek üzere yazılınca işler hayli karıştı. 31 Mart 2015 akşamı 'kim elendi' sorusunun yanıtını verecek Survivor All Star 'da 4 kişi birden eleme potasına girebilir. Böylesi Survivor 'da ilk kez oluyor.

TV8 'de yayınlanan Survivor All Star 'ın son bölümünde ünlüler takımı dokunulmazlık oyununu kaybedince yine ada konseyine çıkan taraf oldu. Ada konseyindeki oylama ise Hakan ile Berna arasındaki kavga sebebiyle olaylı geçti.

SURVİVOR'DA KİM YAZILDI KİM ELENİYOR?
Survivor Ada konseyi oylamasında bir ilk oldu ve Almeda ve Merve Oflaz aday olarak çıktı. Survivor 2015 'de ilk kez iki aday birden 31 Mart 2015 eleme gecesine çıkacak. Salı günü Survivor 'da birinci olan kişi de bir isim verecek. Geçen hafta Serenay birinci olmuş Ahmet çekildiği için Serenay'ın birinciliği korunmuştu. Haliyle Seranay bu hafta da birinci olursa elemeye 3 kişi çıkacak. Başka bir isim Survivor 'da birinci olursa elemeye çıkacak kişi sayısı 4 olacak. Böylesi bir eleme de ilk kez yaşanmış olacak.

ACUN ILICALI CİNER MEDYAYA SAYDIRDI
Acun Ilıcalı çok önemli bir açıklama yapacağım diyerek ada konseyine damga vuran bir çıkış yaptı. Habertürk grubunun Bu Tarz Benim yarışması TV8'e transfer olduktan sonra 'karalama' haberleri yaptığını kaydeden Acun Ilıcalı 'Bu ayıptır, çirkindir, suçtur. Bize zarar verme adına kalkıştığınız karalama kampanyası amacına ulaşamayacak' dedi.


MERVE AYDAN DOKUNULMAZ OLDU
Hakan ve Merve Aydın'ın yarıştığı dokunulmazlık sembolü oyununun galibi Merve Aydın oldu. Konseyde Merve Aydın'ın ismi yazılamadı.

SURVİVOR ÜNLÜLER ADASI'NDA KAVGA VAR
Ünlüler adasında ise kelimenin tam anlamıyla kıyamet koptu. Dokunulmazlık oyunu öncesi Berna'ya karşı ortak bir tepki oluştu. Berna ise içerisinde geçtiğimiz yıldan büyük bir acı olduğunu söyleyerek özellikle Hakan'a tepki gösterdi. Oyunda Sahra ile tartışırken kesinlikle kimseye dokunmayı düşünmediğini; ancak Hakan'ın sürekli aynı şeyi yaparak, araya girmeye çalıştığını ve kendisine yönelik bir tepkinin oluşmasını sağladığını söyleyen Berna, kendisini zorlu bir konseyin beklediğini söyledi.

SURVİVOR 29 MART DOKUNULMAZLIK OYUNU


HAKAN: BERNA'YI KİMSE ELİMDEN ALAMAZ

Berna'nın geçtiğimiz yıldan kalan bazı sorunlarını adaya yansıttığını söyleyen Hakan ise kaybedilen oyun için tepki gösterdi. Sahra ile olan tartışmada araya girdiğini; ancak Berna'nın kendisini ittiğini Pascal'a ise vurduğunu söyleyen Hakan, "Bundan sonra Berna'yı kimse elimden alamaz" diye konuştu.

BERNA VE SAHRA KAVGASI SİNİR KRİZİ GEÇİRTTİ
Dokunulmazlık oyununda Berna ve Sahra arasında küfürlerin havada uçuştuğu bir kavga yaşandı. Berna’nın Sahra’ya söylediği sözler ortamı inanılmaz gerdi. Sahra, Berna’nın ardından kendisini sakinleştirmeye çalışan Hakan’la da tartıştı. Dokunulmazlık oyunu sırasında Berna’yla tartışan Hakan, tek başına kalmak için oyun alanından uzaklaştığı sırada birden kendisini yerde buldu. Kavgaya son noktayı sert uyarılarda bulunan Acun Ilıcalı koydu.

 
EN İYİ KIZ EN İYİ ERKEK OYUNU

Ünlüler bu kez dokunulmazlık sembolü için iki ayrı yarışma düzenlendi. En iyi kız ve en iyi erkeklerin seçileceği yarışta, ilk turda Berna hariç tüm yarışmacılar seramikleri kırmayı başardı. İkinci turda ise seramiği kırmayı başaran tek yarışmacı Merve Aydın oldu. İşte seramik kırma yarışının sonuçları;

Almeda - 4
Merve Aydın- 5
Berna- 2
Serenay- 4
Merve Oflaz- 2

Dokunulmazlık sembol oyununun ilk finalisti 5 seramiği kıran Merve aydın oldu. Erkekler oyununda ise en çok seramiği kıran Hakan, dokunulmaz oyunu için Merve'ye rakip oldu.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Acun Ilıcalı Survivor'da patladı kim yazıldı? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR7 YORUM
  • isimsiz 01 Nisan 2015 00:32 Bernayla ne alıp veremedikleri var anlamıyorum inşallah gitmez berna merve oflaz gitsin hiç oyun alamıyor bunu göremiyorlarmı

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Acun Ilıcalı
ACUN ILICALI KİMDİR?

Ali Acun Ilıcalı Edirne doğumlu olsa da aslen Erzurumludur. 29 Mayıs 1969 yılında doğan Acun Ilıcalı'nın eşleri kimdir, ilk karısı ve son eşi Şeyma Subaşı ile çocukları hakkında bilinmeyenler neler? İşte Acun Ilıcalı'nın yaşamından kesitlerle

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro