eposta yazdır zoom+ zoom-

ABD'den korkutan Türkiye uyarısı! Her an tetikte olun

ABD'den korkutan Türkiye uyarısı! Her an tetikte olun

ABD Dışişleri Bakanlığı vatandaşlarını, "olası Türkiye ziyaretlerini gözden geçirmeleri" konusunda uyardı. Bakanlık vatandaşlarına yerel haber kaynaklarını takip etmeleri ve her an tetikte olmalarını önerdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 26-01-2017 12:30 - Güncelleme: 26-01-2017 12:30

Bakanlık web sitesinde yayımlanan uyarı yazısında; ABD vatandaşları, artan terör eylemlerine dikkat çekilerek, Türkiye'nin Güneydoğu bölgesine gitmekten kaçınmalarını tavsiye edildi.

Bakanlık ayrıca, ABD devlet görevlilerinin İstanbul ve Türkiye’nin Güneydoğu bölgesine yapacakları resmi ziyaretlere kısıtlamalar getirdi.

TURİSTLERİN YOĞUN OLDUĞU YERLERDEN KAÇININ

ABD Dışişleri Bakanlığı, Türkiye’deki terör saldırılarının büyük etkinlikler, turistlerin yoğun olduğu yerler, restoranlar, gece kulüpleri, ibadethaneler ve çeşitli ulaşım merkezlerinde gerçekleştirildiğini ve özellikle yabancıların cinayet ve adam kaçırma eylemlerinde hedef alındığını belirti.

HER AN TETİKTE OLUN!

Bakanlık vatandaşlarına, kişisel güvenlik önlemlerini gözden geçirmelerini, yerel haber kaynaklarını takip etmeleri ve her an tetikte olmalarını önerdi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN ABD'den korkutan Türkiye uyarısı! Her an tetikte olun haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR9 YORUM
  • reis5561 30 Ocak 2017 16:35 terörist amerika isabetli karar vermiş,ajanları güneydoğuda pekkaka ya yardım ederken öteki teröristlerle aynı akibete uğramasınlar diye açık açık uyarmış.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro