eposta yazdır zoom+ zoom-

60 saniyede ereksiyon testi!

60 saniyede ereksiyon testi!

Ereksiyon yani sertleşme sorunu her 4 erkekten birinde görülüyor. elmaelma.com'un haberinde 60 saniyelik basit bir testle siz de sertleşme sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 08-11-2018 03:30 - Güncelleme: 08-11-2018 03:30

Beyler yatak odasında sorun yaşıyorsanız dert etmeyin, yalnız değilsiniz. Erkeklerin 4'de biri cinsel hayatında sorun yaşıyor. Sorunların yaygın bir kısmı da ereksiyon süresiyle ilgili. elmaelma.com'da yayınlanan ve Lloyds Pharmacy tarafından yapılan yeni bir çalışma, ereksiyonun sürdürülmesi söz konusu olduğunda birçok erkeğin yardıma ihtiyacı olduğunu ortaya koydu. İngiltere'de erkeklerin dörtte birinden fazlası cinsel ilişkiye girdiklerinde problem yaşamakta ve yüzde 42'si de sıklıkla yarı ereksiyon yaşıyor. 10 kişiden biri de, tavsiye almaktan ziyade cinsellikten tamamen vazgeçmeyi tercih ediyor. 

Konuya dikkat çekmeye çalışan Lloyds Pharmacy, küçük bir yardımdan yararlanıp yararlanamayacağını görmek için erkekler için basit ve hızlı bir test hazırladı. 

Testin adı: 60 saniyede ereksiyon testi

Yedi çoktan seçmeli sorudan oluşan testin tamamlanması sadece 60 saniye sürmelidir.

İşte sorulara bir bakalım:

1. Bir ereksiyon yaşadığınızdan ve bunun devam edeceğinden ne kadar eminsiniz?

2. Seks yapmaya başlamak sizin için zor mu?

3. Seks yaparken, ereksiyonunuzu koruyabiliyor musunuz?

4. Seks sırasında, ereksiyonunuzu sonuna kadar sürdürmek ne kadar zor?

5. Seks sizin için eğlenceli mi?

7. En iyi ereksiyonlarınızı ne zaman alırsınız?

Seçtiğiniz cevaplara bağlı olarak, bu test size daha fazla tavsiye alıp almama noktasında yardımcı olabilir. Araştırmaya katılan doktorlardan Kieran Seyan diyor ki: "Bir ereksiyon elde etme ve sürdürme yeteneğine sahip olmak, hem fiziksel hem de zihinsel olarak erkekler için son derece önemlidir. Erkeklerin bir problem yaşadığı zaman, sadece bir sağlık profesyoneliyle değil, aynı zamanda partnerleriyle de konuşmaları gerçekten zordur. Erektil Disfonksiyon, birçok erkeğin farkına vardığından daha yaygındır ve yaşadıkları meseleler sıklıkla tedavi edilebilir durumdadır. "

UTANÇ DUYULACAK BİR ŞEY DEĞİL

Doktar Seyan şöyle devam etti: “Bu durum insanların utanç duyması gereken bir şey değil ve insanları yardım almak konusunda daha fazla teşvik etmeliyiz." 

Erektil Disfonksiyon'a neden olabilecek ciddi sağlık koşulları arasında özellikle 40 yaş ve üstü hastalarda yüksek tansiyon, prostat sorunları ve tip 2 diyabet bulunmakta. Daha genç erkeklerde ise anksiyete ve depresyon gibi psikolojik temelli rahatsızlıklar birer neden olabiliyor. 

Kaynak: elmaelma.com

 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN 60 saniyede ereksiyon testi! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro