HABER /  MAGAZİN

Esra Erol'da Burcu'nun babası dayısı mı DNA testi sonuçları

Esra Erol'a çıkan Burcu öz babasının dayısı olduğunu iddia etmişti. Söz konusu dayının Süleyman Negizcan olduğu ortaya çıkarken DNA testi herşeyi ortaya çıkardı.

ATV'de Esra Erol'da programında Burcu Zıtnalbant isimli 19 yaşındaki genç kızın şoke eden hayatı ifşa olmuştu. Burcu gerçek babasının aslında öz dayısı olduğunu açıklamıştı. Bunu da ona üvey babası söylemişti. Annesine sorduğunda ise 'sen tecavüz çocuğusun' yanıtını almıştı.

Bugün Esra Erol yapılan DNA testinin sonuçlarını açıkladı. Burcu'nun babası 'dayısı' çıktı. DNA sonuçları açıklanınca Burcu 'ben o tecavüzcüye babam olarak kabul etmiyorum' dedi. Dayı için gerekli yasal işlemler başlatıldı.

İşte o şoke eden o olayla ilgili detaylar:

Ayşe Çerşil 18 yaşındayken baba baskısından bunalıp kız kardeşi Havva ile ağabeyinin yanına gittiklerini söyledi. Dediğine göre ağabeyi ilaç verip uyutup onlara tecavüz etti. İşte söyledikler:

-Burcu'nun babası Süleyman Negizcan... O benim abim... Babamın ilk eşinden olan abim oluyor. Burcu 8 aylık doğdu stresten dolayı. Kızıma gerçeği söyleyemedim utandım. Biz bu olay yaşandığında nasıl uyuyorsak o şekil kalkıyorduk. Bir şeyden (tecavüzden) haberimiz olmuyordu. Abim bana ve kız kardeşime tecavüz ediyor ama bizim haberimiz olmuyordu.

Süleyman Negizcan için şimdi DNA testi yaptırılıyor. Eğer Burcu'nun babası çıkarsa tecavüz olayı da kesinlik kazanacak.

Ağabey iki kardeşine tecavüz etti ikisi de anlamadı Esra Erol'da anlattı

ÖNCEKİ HABERLER
Huawei MateBook 13 tanıtıldı 2 saniyede 1000 fotoğraf atabiliyor!
Taco nasıl yapılır işte malzemeleri ve tarifi
Bilgisayarı bırak yemeğe gel diyen babasını öldürdü
Salih Uçan'dan itiraf: Fenerbahçe'de kalmak istemiştim
Özlem Deniz Durmaz kimdir? Aslen nereli yaşı kaç-dizileri
2020 yılında evde bakım maaşlarına zam gelecek mi?
Yorumlar