HABER /  MEDYA

Zuhal Topal'la Sofrada Şeyma kaç yaşında kaynana Saliha olay

Zuhal Topal'la Sofrada'da bugün yani 7 Şubat Perşembe günü yarışacak olan Şeyma Kılınç ve kaynanası Saliha Kılınç kimdir sorusunun yanıtı belli oldu.

Zuhal Topal'la Sofrada Şeyma kaç yaşında kaynana Saliha olay

Fox TV'nin sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'da 4 - 8 Şubat tarihleri arasında ter dökecek olan Şeyma Kılınç ve kaynanası Saliha Kılınç kimdir? Gelin hep beraber yeni yarışmacıları tanıyalım;

Şeyma Kılınç ve kaynanası Saliha Kılınç kimdir? 7 Şubat Perşembe günü yarışmacısı Perşembe günü gelin Şeyma Kılınç, 22 yaşında. Gelin hanım, mutfağın tek hakimi enerjik, dinamik, yerinde duramayan bir isim. Saliha hanım ise iğneleyici ve yemekte seçici bir kişi. Gelin kayınvalide şimdiden ‘büyük ödül bizim’ diyorlar.

Zuhal Topal'la Sofrada Mürüvvet'e bakın hanım ağa kaynana Esengül olayZuhal Topal'la Sofrada Mürüvvet'e bakın hanım ağa kaynana Esengül olayZuhal Topal'la Sofrada Mürüvvet'e bakın hanım ağa kaynana Esengül olayZuhal Topal'la Sofrada Mürüvvet'e bakın hanım ağa kaynana Esengül olayHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Zuhal Topal'la Sofrada Formatı: Dual Yapım tarafından hazırlanan program, hafta içi her gün ekranlara geliyor. Zuhal Topal yarışmacıların evlerine konuk oluyor ve gelinler kaynanalar takım halinde yarışıyor. Zuhal Topal'la Sofrada'ya Gelinim Mutfakta programının eve gidip gelmeli formatı diyebiliriz. 

Yorumlar