BIST 4.752
DOLAR 20,06
EURO 21,52
ALTIN 1.253,06
HABER /  MEDYA

Zuhal Topalla Sofra'da Ayşe Hanımın gelini Dilek kimdir ne zaman yarışacak

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları arasında bulunan Dilek Çınar ve Kayınvalidesi Nezihe Hanım merak ediliyor. Peki Zuhal Topal'la Sofrada Dilek kimdir kaç yaşında? Kaynanası Nezihe hanım nereli? İşte Zuhal Topal'la Sofrada'da 15 Kasım 2018 tarihinin yarışmacıları...

Abone ol

Fox TV'nin sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'da 12-16 Kasım tarihleri arasında ter dökecek olan Dilek ve Kayınvalidesi Nezihe Hanım kimdir? Gelin hep beraber yeni yarışmacıları tanıyalım:

Dilek Çınar ve Kaynanası Nezihe Hanım kimdir? Perşembe günü ter dökecek olan Dilek, 39 yaşında ve 10 yıllık evli. Kayınvalidesi Nezihe Hanım ise aslen Balkan kökenli.

Zuhal Topalla Sofrada yeni yarışmacıları Suna'ya bakın kaynanasıyla neredeyse yaşıtZuhal Topalla Sofrada yeni yarışmacıları Suna'ya bakın kaynanasıyla neredeyse yaşıtZuhal Topalla Sofrada yeni yarışmacıları Suna'ya bakın kaynanasıyla neredeyse yaşıtHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Zuhal Topal'la Sofrada Formatı: Dual Yapım tarafından hazırlanan program, hafta içi her gün ekranlara geliyor. Zuhal Topal yarışmacıların evlerine konuk oluyor ve gelinler kaynanalar takım halinde yarışıyor. Zuhal Topal'la Sofrada'ya Gelinim Mutfakta programının eve gidip gelmeli formatı diyebiliriz.