BIST 10.471
DOLAR 32,77
EURO 35,09
ALTIN 2.457,99
HABER /  MEDYA

Yunus Günçe kimdir Survivor'da oklar onu gösteriyor!

Yunus Günçe kimdir Survivor'da tehlike okları onu gösteriyor. Ayağındaki sakatlık nedeniyle takım arkadaşı Nagihan tarafından sürekli eleştirilen Yunus Günçe için Survivor'da zor günler başladı.

Abone ol

Yunus Günçe kimdir, kaç yaşındadır Survivor'da zorlu günler onu bekliyor. Ayak bileğindeki sakatlık nedeniyle oyunlarda istediği performansı gösteremeyen Yunus Günçe için tehlike çanları çalmaya başladı. Takım arkadaşı Nagihan tarafınan sık sık eleştirilere maruz kalan Yunus Günçe Survivor'da giderek yalnızlaşıyor.

YUNUS GÜNÇE KİMDİR SURVİVOR 2016'IN EN HIRÇINI

Survivor 2016'ın başlaması ile birlikte Yunus Günce kimdir sorusu da akıllara takıldı. Daha önce birçok dizi ve reklamda oynayan Yunus Günce'nin Almanya doğumlu.

Yunus Günçe 1976 Almanya  Aslen Trabzon / Akçaabatlı, Türk sinema-dizi oyuncusu,sunucu,DJ ve komedyen.


Çeşitli markaların TV ve basılı çalışmalarında oyunculuk yapmıştır ayrıca pek çok markanın Reklam filmlerinde seslendirme yapmıştır. Mustafa Altıoklar'ın yönetmenliğini üstlendiği O Şimdi Asker, Oğuzhan Tercan ın yönettiği Hırsız Var adlı sinema filminlerde rol almıştır.Türkiye'nin çeşitli kulüplerinde DJ olarak Müzik yapmaktadır.Şu anda Asmalımescit Novo'da Salı geceleri çalmaktadır.

Yunus Günçe , kariyeri boyunca pek çok televizyon programı yapmıştır.2011 itibariyle CNN Türk'te Beni İkna Et adlı üniversiteler arası münazara yarışmasının sunuculuğu ve modaratörlüğünü yapmaktadır.Ayrıca Trt Spor kanalında Sporaktif programını sunmaktadır.

Stand-up olarak kariyerine Hiç Komik Diil ile başlayan Yunus Günçe şu anda İstanbul ve Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde Kafamda Böcekler Var adlı tek kişilik gösterisiyle izyelenleri ile buluşmaktadır.