HABER /  BİLİM - TEKNOLOJİ

YouTube'a beklenen yenilik geliyor! Telefonla girenleri sevindirecek haber

YouTube'a gelen yeni özellikle birlikte kullanıcılar ana sayfa üzerinde dolaşırken, videolar otomatik olarak ön izleme yapabilecek.

YouTube, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada telefondan YouTube'a giren kullanıcılarını sevindirecek önemli bir gelişmeye imza atıyor. YouTube'ta kullanıcılar ana sayfa üzerinde dolaşırken, videolar otomatik olarak ön izleme yapabilecek.

Yeni özellik sayesinde platform üzerindeki videoların etkileşimini daha üst seviyeye çıkartacak olan YouTube, oldukça kullanışlı bir özelliği kullanıcılara sunmuş olacak.

En çok kazanan 10 YouTuber açıklandı ilk sırada milyoner çocuk

Bunun haricinde ise ana sayfa üzerinden videolara girmeden önce ufak bir ön izleme yapmamıza olanak sağlayacak olan bu yeni özelliğin sessiz bir şekilde çalıştığı da özellikle belirtiliyor.

Videoları sessiz bir şekilde ana sayfa üzerinden ön izleme yapmamıza olanak sağlayacak olan sosyal medya platformunun, söz konusu sessiz videolarında altyazı kullanacağını da görmekteyiz.

Önümüzdeki hafta tüm dünyadaki kullanıcılar için kullanıma sunulacağı açıklanan ön izleme özelliğin hem iOS ve Android kullanıcıları için otomatik olarak etkinleştirileceği de belirtildi.

Gerekli bir özellik midir bilinmez ancak bazı kullanıcıların ön izleme konusunda ısrarla YouTube kanadına mail attığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. 

ÖNCEKİ HABERLER
Patlıcan pane nasıl yapılır?
Sosyal medyada küfürler saçan öğretmene inceleme
İşte Daniel Pancu'nun yeni takımı
Fransa'da akaryakıt zamları iptal edildi
Evindeki kaçak elektrik kontrolü sırasında öldü
İran Türkiye sınırı ne kadar? Virüs sebebiyle sınır kapıları kapatılsın deniyor
Yorumlar