En çok kazanan 10 YouTuber açıklandı ilk sırada milyoner çocuk

En çok kazanan 10 YouTuber açıklandı ilk sırada milyoner çocuk

Dünyaca ünlü ekonomi dergisi Forbes, 2018 yılının en çok kazanan YouTube kullanıcılarını açıkladı. Listenin ilk sırasında 8 yaşındaki bir çocuk var.

En çok kazanan 10 YouTuber açıklandı ilk sırada milyoner çocuk - Sayfa 1

Dakikada 400 saatlik video yüklenen dünyanın en çok kullanılan video paylaşım sitesi YouTube'un en çok kazananlar listesi açıklandı. Milyon dolarlar kazandıkları görülen ilk 10'da iki kardeş bulunuyor. İşin daha ilginç yanı ise birinci sıradaki YouTuber'ın sadece 8 yaşında olması. İşte YouTube'un 2018 yılında en çok kazananları...

En çok kazanan 10 YouTuber açıklandı ilk sırada milyoner çocuk - Sayfa 2

1- Ryan ToysReview (22 Milyon Dolar): 2015 yılında Ryan'ın ailesi tarafından açılan kanalın bugün 17 milyondan fazla abonesi bulunuyor. Ryan, YouTube'un en çok kazananlar listesinde birinci sırada yer alarak, gelirini son bir yıl içinde ikiye katladı.

En çok kazanan 10 YouTuber açıklandı ilk sırada milyoner çocuk - Sayfa 3

2- Jake Paul (21. 5 milyon dolar): Vine uygulamasında kendisini gösteren Jake Paul, listedeki iki kardeşin ilki. Sadece YouTube içerik üretmeyen Jake, 2015’te Disney Channel’ın ünlü komedi dizisi Bizaardvark’ta da rol aldı.

En çok kazanan 10 YouTuber açıklandı ilk sırada milyoner çocuk - Sayfa 4

3- Dude Perfect (20 Milyon dolar): YouTube üzerinden spor ve egzersiz videoları çeken Dude Perfect ekibi, başarılı içeriklerle ön plana çıkmayı başarmış durumda.