BIST 1.112
DOLAR 7,56
EURO 8,97
ALTIN 474,22
HABER /  MAGAZİN

Yiğit Özşener kimdir nereli Hande Doğandemir ile aşk mı yaşıyor?

Kaybedenler Kulübü filmiyle birçok hayran kitlesine ulaşan Yiğit Özşener ve Hande Doğandemir barda öpüşürken yakalandı. Bir anda gündeme oturan Yiğit Özşener kimdir aslen nereli kaç yaşında? Yiğit Özşener Hande Doğandemir gerçeği ne?

Abone ol

Yiğit Özşener ile Hande Doğandemir aşk mı yaşıyor? Dün ortaya çıkan görüntüler magazin dünyasını sarsmıştı. Çünkü Hande Doğandemir Mert Fırat ile sevgili peki işin aslı ne?

"Kaybedenler Kulübü" filminin oyuncuları Hande Doğandemir ile Yiğit Özşener'in bir kulüpte yakınlaştığı iddia edildi. Bazı internet sitelerinde yer alan habere göre; 'Çift samimi' bir şekilde eğlendi. Çıkan iddiaların ardından isyan eden Hande Doğandemir sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

'Yönetmenimiz ve ekip arkadaşlarımla davetli olduğumuz Kaybedenler Kulübü organizasyonunda, tüm ekip birlikte eğlenirken ki çekilen görüntülerin çarpıtılarak yine film ekibinden bir arkadaşımla yakınlaşma diye lanse edilmesini özel hayatıma saygısızlık olarak görüyorum ve çok üzülüyorum. Bir kadının arkadaşlarıyla eğlenmesini ve yüksek sesle müzik çalan bir ortamda konuşmaya çalışmasını art niyetli ve gerçeği yansıtmayan haberlere malzeme yapıp yıpratmayınız. Bilginize.'

YİĞİT ÖZŞENER KİMDİR?

Yiğit Özşener, 6 Nisan 1972 tarihinde İzmir, Karşıyaka'da doğmuştur. Babası avukat, annesi ise ev hanımıdır. Ortaokulda Fransızca, lisede de İngilizce öğrendi.  İstanbul'da Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği'nden 1996 yılında mezun oldu. Bu arada askerliğini yaptı. Yedek subay olarak, Kuleli Askeri Lisesi'nde İngilizce öğretmenliği yaptı. Koç Üniversitesi'nde 1997 yılında başladığı İşletme master'ını MBA'yı ( "Master of Business Administration" )1999 yılında tamamladı.1994 yılında "Stüdyo Oyuncuları" seçmelerine katıldı ve geçti. 1994 yılından 2001 yılına kadar, Studio Oyuncuları Topluluğu'nda eğitim aldı ve aynı zamanda aynı yerde çeşitli oyunlarda yer aldı.

1995'te Şahika Tekand'ın yazıp yönettiği "Gergadanlaşma" adlı oyun ile profesyonel olarak oyunculuğa başladı. Bu oyunla, Bulgaristan ve Makedonya'da gerçekleştirilen festivallere katıldı. Tiyatro dışında reklam filmleri, sinema ve TV filmleri ve dizilerinde oynadı.

2000 yılında çekilen "Turkcell Hazırkart" reklamında Nil Karaibrahimgil'in peşinden koşan Özgür Çocuk olarak tanındı. 2000 yılında Yunanistan Delphi'de gerçekleştirilen 10. Antik Oyunlar Festivali'nde, Thedoros Terzopoulos'un yönettiği "Herakles"üçlemesinde oynadı.

2001 yılında kurulmuş olan "Dükkan" Tiyatro Topluluğu'nun kurucu üyesidir.

İngilizce ve Fransızca bilen Yiğit Özşener, Çasod üyesi olup aynı zamanda seslendirme yapmaktadır. Yiğit Özşener'in 89 yılında THY'den aldığı planörlük brövesi var. Ayrıca yelken ve dalış sertifikalarına da sahip. Tatillerinde reklamdaki özgür çocuk gibi dağ bayır gezmeyi tercih ediyor. Gittiği şehirde kaybolmak en büyük tatil keyfi.

ÖNCEKİ HABERLER
Terör örgütünde kaçışlar arttı! PKK infaz timleri kurdu!
Avrupa Birliği'nden Alman devlerine şok baskın!
Dolar hareketlendi çeyrek altın ne kadar 24 ekim 2017
İzmir-Ankara- İstanbul dikkat! Hava kötü! Sel durumu var
Irak'ta son durum ne işte yaşanan son gelişmeler
YKS ek tercih ücreti kaç para hangi bankalara ödenir?
Yorumlar