BIST 1.193
DOLAR 7,93
EURO 9,30
ALTIN 484,61
HABER /  GÜNCEL

Yeni Şafak'ın eski yazarı Kemal Öztürk'ten ortalığı yıkacak İstanbul tepkisi!

Anadolu Ajansı'nın eski genel müdürü Kemal Öztürk, İstanbul seçimleriyle çok sert eleştiriler yaptı. Öztürk ''Öylesine haysiyetsiz şeyler yaptılar ki'' diyerek istifa çağrısında bulundu.

Abone ol

Ekrem İmamoğlu'nu ezici bir farkla İstanbul seçimlerini kazanmış olması AK Parti'ye destek veren yazarların büyük tepkisine yol açtı. AK Parti'nin izlediği politika eleştirilirken sosyal medyada yorumlar yağdı ve yağmaya devam ediyor. Seçime yönelik en sert yorumlardan birini Kemal Öztürk yaptı. 

Öztürk Twitter'da attığı mesajda AK Parti'ye tepki göstererek ''Kişisel küçük çıkarları için herşeyi mübah görüp, öylesine haysiyetsiz şeyler yaptılar ki'' diyerek şu twitleri attı:

Öylesine haysiyetsiz şeyler yaptılar ki...

Öztürk “Kişisel küçük çıkarları için herşeyi mübah görüp, öylesine haysiyetsiz şeyler yaptılar ki, koskoca bir camianın dinine, davasına, inancına, ilkelerine leke sürdüler, zarar verdiler. Asıl öfke duymamız gereken şey budur. İstanbul’u kaybetmek bunun yanında küçük kalır” dedi.

İstifa çağrısında bulundu

Kemal Öztürk, ikinci bir tweet’te de, AK Parti içinden ismini vermediği bazı kişilere istifa çağrısı yaptı. Öztürk, “Kendi iradesiyle #istifa etmek, haysiyetli bir davranıştır. Talimatla istifa edince bu haysiyetli davranma fırsatı da elinizden kaçar” ifadelerini kullandı.

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri İmamoğlu'na destek verenlere sert tepki göstermişti! Yusuf Güney Yıldırım için bakın ne dedi Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Erdoğan, grup toplantısı ile MYK'ya katılacak
Bekçilik sınavı ne zaman 2019 bekçilik sınav tarihleri 1. ve 2. dönem
iPhone'a gelecek olan iOS 13 hangi cihazları kapsayacak?
NASA 2020 yılında uzaya göndereceği aracına yeni tekerlekleri taktı
Temmuz ayında engelli maaşı ne kadar olacak zam olacak mı?
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi tatil mi 2020 hangi gün?
Yorumlar 21 yorum