HABER /  GÜNCEL

Yalova feribotunda faciadan dönüldü

Yalova'dan hareket eden Yenikapı feribotunda bir kamyon, dev dalgaların etkisiyle yan yattı. Feribotta bulunan araçların üzerine devrilen kamyon vinç yardımıyla kaldırılırken yolcular arasında büyük panik yaşandı.

YALOVA Yenikapı seferini yapar arabalı vapurdaki bir kamyon dalgaların da etkisiyle yan yattı. Şans eseri kamyonun üzerine devrildiği araçlarda kimsenin olmayışı olası bir faciayı engelledi.

Olay akşam saatlerinde İDO’nun Yalova Yenikapı seferini yapan bir arabalı vapurda meydana geldi. Edinilen bilgiye ve iddialara göre Yalova’dan hareket eden arabalı vapurdaki bir kamyon, dev dalgaların arabalı vapuru sallamasıyla birlikte devrildi. Kamyon arabalı vapurda bulunan araçların üzerine devrilirken araçlarda kimsenin olmayışıyla olası bir faciadan dönüldü.

Olay esnasında vapurda bulunan bir yolcu “Ani bir dalga oluştu. Peşinden çığlık sesi duyduk. Bir çocuk düştü sandık. Sarsıntı oldu. Etrafımıza bakarken kamyonun diğer araba üzerine devrildiğini gördük” dedi.

Yolcuların panik yaşadığı arabalı vapur bu şekilde seferine devam etti. Yenikapı iskelesine gelen arabalı vapurda devrilen kamyon çekici yardımı kaldırıldı. Olaya ilişkin soruşturma başlatıldı.

ÖNCEKİ HABERLER
Trump o anlaşmayı dünyaya böyle duyurdu
Çankırı'da bu kadar da olmaz dedirten görüntü
Akdeniz ısınıyor ABD her an vurabilir!
Yunanistan'dan bir skandal karar daha
Brezilya'dan getirilen danalar hastalıklı çıktı
Selin Cigerci kaç yaşında gerçek adı nedir Selin Ciğerci babası kimdir?
Yorumlar 2 yorum