HABER /  GÜNCEL

Çankırı'da bu kadar da olmaz dedirten görüntü

Çankırı'da bir sürücü minibüsün arkasına bağladığı kadınla birlikte kilometrelerce yol aldı. Bir başka sürücü tarafından cep telefonuyla görüntülenen sürücüye para cezası kesildi.

Çankırı'nın Orta ilçesine bağlı Yaylakent beldesi yakınlarında, seyir halindeki minibüsün arkasında bağlı kadını görenler, cep telefonlarının kameralarıyla görüntüsünü çekti. 

Yaylakent beldesi yakınlarındaki yolda, seyir halindeki 34 RA 4649 plakalı minibüsün arkasına bağlı kadını görenler, büyük şaşkınlık yaşadı. Siyah kalın iplerle aracın arkasına bağlı olduğu görülen kadının bu haldeki seyahati, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Sosyal medyada paylaşılan görüntüyü izleyenler ise minibüs sürücüsüne tepki gösterdi. Görüntülerde, zaman zaman başını hareket ettiren kadının, minibüsün arkasına bağlı olarak uzun süre seyahet ettiği görülüyor. Sürücünün ve kadının kimliği ile nereye seyahat ettiği bilinmiyor.

O SÜRÜCÜYE CEZA KESİLDİ

​Sözcü'den Bora Erdin'in haberine göre ise, 2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanunu 65'inci maddesinde yer alan ‘gabari dışı yük yüklenmesi, taşınan yükün üzerine veya araç dışına yolcu bindirilmesi' kapsamında cezalandırılan araç sürücüsü cezayı peşin ödemezse 916 ile bin 835 lira arasında maddi ceza alıyor.

ÖNCEKİ HABERLER
Akdeniz ısınıyor ABD her an vurabilir!
Yunanistan'dan bir skandal karar daha
Brezilya'dan getirilen danalar hastalıklı çıktı
İçişleri Bakanlığı açıkladı! Rekor işlem
Akar'dan terörle mücadele için flaş sözler
ALES 3 sınavı ne zaman ÖSYM kaç soru çıkacak kaç dakika?
Yorumlar 4 yorum