BIST 1.552
DOLAR 7,37
EURO 8,98
ALTIN 442,54
HABER /  BİLİM - TEKNOLOJİ

Whatsapp'ın o özelliği Facebook Messenger'a da geldi

Whatsapp'ın bir süredir kullanıcıların hizmetine sunduğu mesajı geri alma özelliği sonunda Facebook Messenger'a da geldi. Messenger'dan attığınız mesajları; artık karşı tarafın ekranından da silebileceksiniz.

Abone ol

Messenger'a mesajları geri alma özelliği geldi. Söz konusu özellik öncelikle Messenger'da; Bolivya, Kolombiya, Litvanya ve Polonya gibi ülkelerde aktif hale geldi. Yakın zamanda, söz konusu özellik dünyadaki tüm kullanıcılara hitap edecek.

Bu Facebook'un planlarının sonu değil. Şirket; şifrelenmemiş mesajların veya sohbetlerin tamamının son kullanma tarihlerini ayarlamayı içeren kapsamlı özelliklerini, tüketim tablosuna yerleştirmeyi planlıyor.

Bazı "Yollanmayan Mesajların" yönetimi de, sosyal medya servisinin kontrolü altında. Şirket yöneticilerin paylaşımları, Mark Zuckerberg'in yönlendirmesi sayesinde gizli kalacak. Böylece uzmanlar ve araştırmacılar şirkete ait özel mesajlara ulaşamayacak. Eğer bazı kişilerin özel mesajlarına ulaşsa dahi, özel mesajların şifreli olması bekleniyor.

ÖNCEKİ HABERLER
Çalışan annelerin en sık yaptığı hatalar
Prematüre bebeklerin en büyük sağlık sorunu beslenme yetersizliği
Kabak kavurma nasıl yapılır?
Su içerken bile zorlanıyorsanız yemek borusu kanseri olabilirsiniz
Katar, "Suhail 2" uydusunu resmen fırlattı
Dünyanın en küçük bilgisayarı Raspberry Pi artık daha da küçük!
Yoğutlu irmik köftesi nasıl yapılır?
Asırlardır doğal yöntemlerle pekmez üretiyorlar
Anadolu Efes, Panathinaikos'a acımadı!
Fatih'te çökme riski nedeniyle 2 bina boşaltıldı!
Yorumlar