HABER /  MAGAZİN

Ünlü şarkıcının beyninden öyle bir şey çıktı ki..

Avustralyalı ünlü punk rock şarkıcısı Jay Whalley'nin beyninden bir domuz tenyası çıkarıldı.

Tümör korkusuyla hastaneye yatan Avustralyalı ünlü punk rock şarkıcısı Jay Whalley'nin beyninden bir domuz tenyası çıkarıldı.

Daily Mail'in haberine göre, Avustralyalı ünlü punk rock grubu Frenzar Rhomb'un solisti olan Jay Walley, geçen ay baş dönmeleri ve göz kararmaları yaşamaya başladı.

PARAYI BİLE TANIMAZ OLDU

Bir süre sonra elinde tuttuğu parayı dahi tanıyamaz hale gelen şarkıcı, beyninde tümör endişesiyle arkadaşları tarafından hastaneye götürüldü.

Yapılan muayenelerde beyninde kiste benzer bir tümör tespit edilen Whalley geçen hafta ameliyata alındı.

jay-whalley.jpg
DOMUZ TENYASI ÇIKTI

Saatler süren ameliyatın sonunda Avustralyalı şarkıcının beyninden, sadece domuz etinden bulaşan domuz tenyası çıkarıldı.

VEJETARYAN OLMASINA RAĞMEN NASIL KAPTI

Tam bir vejetaryen olan ve kesinlikle et yemeyen şarkıcının tenya yumurtasını Meksika'da yediği bir çeşit sebzeli dürümden kaptığı sanılıyor.

Doktorların tahminlerine göre, Whalley Meksika'da temizlik konusunda pek titiz olmayan bir lokantaya gitti. Domuz etinden tenya alan ve barsaklarındaki tenya ile yaşayan aşçı veya lokanta sahibi, sebzeleri ellerini temizlemeden yıkadığı için tenya yumurtası sebzelere bulaştı. Vejetaryen olan Whalley de yediği bu sebze ile tenya yumurtasını almış oldu.

jay-whalley-.jpg


ÖNCEKİ HABERLER
SGK'dan hastalara bir müjde daha!
İsrail'de büyük patlama
Mars'a yolculuk: 2018 için çift aranıyor
Nil erkek dergisine böyle poz vermiş
Arınç 28 Şubat anısını ilk kez anlattı
Bugün gelen kar yolları kapattı! Meteoroloji 15 gün sürecek diyor
Yorumlar