BIST 9.782
DOLAR 32,59
EURO 34,74
ALTIN 2.473,46
HABER /  MEDYA

Ulan İstanbul 20. Bölüm Karlos öldü mü?

Ulan İstanbul 20. Bölüm'de Mahmut'un adamı Karlos'u vuruyor. izyenelere ekrana kilitleyen vurulma sahnesiyle Ulan İstanbul nefes kesti.

Abone ol

Ulan İstanbul 20. Bölüm izleyenlerin soluğunu kesti. Pazartesi akşamları yayınlanan Ulan İstanbul muhteşem bir bölümle ekrana geldi dün akşam. Ulan İstanbul 20. Bölüm de Karlos'un vurulması damga vurdu.

Ulan İstanbul yeni bölümünde Karlos vuruldu!

 Malatyalı'nın adamı, doğrulttuğu silahını ateşliyor ve Karlos göğsünden vuruluyor! Sevdiği kadın için gerekirse ölmeyi seçen Karlos'a ne oldu?


Çetenin yeni hedefi dolandırıcı Rıfat Hoyrat, Ceyhun'un gelişiyle planını gerçekleştiremez ancak, belindeki silahın hesabını komisere vermek zorunda kalır. Önce belgesel, ardından Esra krizini başarıyla atlatan çete, hedeflerindeki yeni kişi olan, dolandırıcı Rıfat Kulunç ile ilgili çalışmalarına başlar. 

ulanistanbul.20141104023629.jpg

Rıfat Kulunç, yaşanan felaketlerden sonra yardım kuruluşu kurup para toplayan, arından da ortadan kaybolan bir dolandırıcıdır. Kandemir, kızının kime baba dediğini öğrenmek için operasyonda yer almaz.  Hoyrat ise yarım kalan işini tamamlamak için Karlos’un peşindedir. Dolandırıcı Rıfat’ın topladığı parayı aklamak için film projesine girmesini fırsat bilen çete, uydurma bir film çekimi organize eder.

ulanistanbul1.jpg


Mahallede ise Ceyhun, Şehriban’ın bütün karşı çıkmasına rağmen kendi evini gizlice tutar. Derya ile bunu paylaşan genç komiser, Ferdi ve Şehriban’ın ani baskınıyla neye uğradığını şaşırır. Hayati, Cemile’den uzak durmak için Nevizadeler’e kaçar. Maşuka, Kandemir aşkıyla, Cemile de kocasını merak ettiği için Nevizade konağına gidince ortalık fena karışır. Sabırla takibine devam eden Hoyrat, sonunda aradığı fırsatı elde eder ve Karlos’u yalnız yakalar.

Ferdi ve Karlos kılıktan kılığa giriyor

ulanistanbul2.jpg 
 
Kanal D’nin başrollerini; Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Salih Bademci, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Caner Özyurtlu, Alptekin Serdengeçti, Zeynep Kankonde, Beyti Engin, Gökhan Niğdeli, Demet Gül, Bahadır Hakim, Ayta Sözeri, Can Bartu Aslan ve Zihni Göktay’ın paylaştıkları, yapımcılığını   D Productions’ın üstelendiği sevilen dizisi  “Ulan İstanbul”un Pazartesi akşamı ekrana gelecek bölümünde Serdar Orçin konuk oyuncu olarak yer alıyor.
 
ulanistanbul3.jpg
 
Serdar Orçin dizide, yardım dernekleri kurarak gönüllülerden para toplayan, sonrada o bağışlarla ortadan kaybolan dolandırıcı Rıfat Kulunç (Serdar Orçin) karakterini canlandırıyor. Rıfat’ı hedeflerine alan Ferdi (Kaan Yıldırım) ve Karlos da (Erkan Kolçak Köstendil)  Rıfat’ı kafalamak için kılıktan kılığa giriyor.