BIST 2.798
DOLAR 17,96
EURO 18,35
ALTIN 1.033,08
HABER /  EKONOMİ

Türk Telekom ödülleri sildi süpürdü

Türk Telekom, dünyanın en saygın ödülleri arasında gösterilen 'World Finance Magazine Ödülleri'ne aldığı iki ödülle damgasını vurdu.

Abone ol

İngiltere merkezli uluslararası ekonomi dergisi World Finance'in düzenlediği World Finance Magazine Ödülleri'nde bu yıl Türk Telekom CEO'su K. Gökhan Bozkurt "Yılın CEO'su" ödülünü alırken Türk Telekom da "En İyi Sabit Hat Operatörü" seçildi.

K. Gökhan Bozkurt, "Bu ödüllerin arkasında çok başarılı bir yönetim takımı ve binlerce Türk Telekom çalışanının emeği var" dedi.

Türkiye'nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, gerçekleştirdiği yatırımlarla küresel telekomünikasyon şirketi haline gelirken, küresel ödüllerle de başarılarını pekiştiriyor. Türk Telekom müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, inovasyon, Ar-Ge ve ileri teknolojilere yaptığı yatırımlarla küresel otoritelerin takdirini toplamaya devam ediyor. İngiltere merkezli uluslararası lider ekonomi dergisi World Finance'in her yıl değişik kategorilerde verdiği World Finance Magazine Ödülleri'nde bu yıl, Türk Telekom CEO'su K. Gökhan Bozkurt "Yılın CEO'su" seçilirken, Türk Telekom da "En İyi Sabit Hat Operatörü" kategorisinde ödüle layık görüldü. Türk Telekom CEO'su K. Gökhan Bozkurt, ödülleri 14 Ekim 2011 tarihinde Londra Borsası'nda düzenlenen özel törenle aldı.

DÜNYAYI KONUŞTURAN TÜRK

Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Telekom CEO'su K.Gökhan Bozkurt şunları söyledi:

"Uzun soluklu stratejilerle geliştirdiğimiz yenilikçi ve müşterilerimizin hayatına değer katan ürün ve hizmetlerimiz dikkat çekmeye devam ediyor. Şimdi de Avrupa'nın saygın iş ödülleri arasında gösterilen World Finance Magazine Ödülleri'nde iki ödül birden aldık. 'Dünyayı Konuşturan Türk' sloganı ve bölgesel güç olma hedefiyle sürdürdüğümüz faaliyetlerin takdir görmesi bizi mutlu ediyor. Bu prestijli ödülü alarak Türkiye'nin adını Avrupa'da bir kez daha başarılarımızla duyurmaktan dolayı gururluyuz.

SOSYAL PROJELERE DEVAM

Bu ödüllerin arkasında çok başarılı bir yönetim takımı ve Türkiye'nin 81 ilinde gecesini gündüzüne katarak çalışan binlerce Türk Telekom çalışanının emeği ve gayreti var. Türk Telekom iş ortakları ve bayileri de bu başarıya önemli katkı sağlıyor. Emeklerimizin takdirini uluslararası arenada görmekten çok memnunuz. Ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimiz için; altyapı ve teknolojiye yaptığımız yatırımlar ile ülkemiz için; Türkiye'ye Değer sosyal sorumluluk projelerimizle toplum için değer yaratmaya devam edeceğiz."World Finance Magazine Ödülleri, iş dünyasında başarılı uygulamalarıyla öne çıkan şirket ve yöneticilere veriliyor. Şirketler tarafından ortaya konan değerler ile bu değerlerin sunulan ürün ve hizmetlerle örtüşmesi ödüllerde önemli bir kriter. Türk Telekom, bu kriteri karşılamanın yanı sıra büyüme eğilimiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

ÖNCEKİ HABERLER
İşte Dağlıca'nın görünmeyen fotoğrafı
İşte Dağlıca'nın görünmeyen fotoğrafı
Yargıtay hakimi böyle isyan etti
Yargıtay hakimi böyle isyan etti
Yeni Meclis'te ilk gensoru Şahin'e
Yeni Meclis'te ilk gensoru Şahin'e
CHP'li başkan açlık grevinde
CHP'li başkan açlık grevinde
Guti'nin hevesi kursağında kaldı
Guti'nin hevesi kursağında kaldı
İngiliz diye evlendi Maraşlı çıktı
İngiliz diye evlendi Maraşlı çıktı
Evet demeden önce bunların cevabını verin
Evet demeden önce bunların cevabını verin
Beşiktaş'ın maçını bu hakem yönetecek
Beşiktaş'ın maçını bu hakem yönetecek
Böyle futbol yorumu mu olur?
Böyle futbol yorumu mu olur?
İngiltere'nin Libya'daki büyükelçiliği yeniden faaliyette
İngiltere'nin Libya'daki büyükelçiliği yeniden faaliyette