BIST 1.460
DOLAR 8,36
EURO 10,22
ALTIN 502,95
HABER /  SPOR  /  TRABZONSPOR

Trabzonspor cephesinden GS Store olayıyla ilgili açıklama!

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, GS Store'a yönelik olayı büyük bir üzüntüyle karşıladıklarını ifade etti.

Abone ol

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, ligin 16’ncı haftasında oynadıkları Beşiktaş karşılaşması öncesinde bordo-mavili bir grup tarafından İstanbul’da Beyoğlu İstiklal Caddesi’ndeki GS Store'a yönelik olayı büyük bir üzüntüyle karşıladıklarını söyledi.

Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu, bu ve benzer şiddet olaylarının Trabzonspor Kulübü ve camiasının kamuoyu nezdinde sahip olduğu itibar ve güvene gölge düşürmekte olduğunu belirterek, "Şimdiye dek hiçbir kişi, kurum ve kuruluşa yönelik gösterilen bu tür anlamsız taşkınlıkların kulübümüzün prensip ve ilkeleri ile örtüşmediğini ve bundan sonra da asla örtüşmeyeceğini kamuoyuna hatırlatmak isteriz. Bu ve benzer şiddet olayları Trabzonspor Kulübü ve camiasının kamuoyu nezdinde sahip olduğu itibar ve güvene gölge düşürmektedir. Her ne olursa olsun; ister tahrik ister başka bir şey Trabzonspor sevgisinde ortaklaştığımız insanların, taraftarlık bilinci ve sorumluluklarından uzaklaşarak bu tip hadiselere karışmış olmasından büyük üzüntü duyuyoruz. Yaşanan meşum olaydan dolayı “Galatasaray Kulübü’nden ve camiasından özür diliyoruz” dedi.

"ASLA TASVİP ETMİYORUZ”
Trabzonspor Kulübü olarak sporun ruhuna aykırı bu tür olayları asla tasvip etmediklerini kaydeden Sağıroğlu, “Bizler de bütün spor paydaşlarından aynı duyarlılığı bekliyoruz. Camiaların kurumsal kültürünü muhafaza etmesi ve Türk sporunda barışçıl bir atmosferin yakalanabilmesi için tüm kulüplerimiz öz eleştiri yapabilmeli ve bu eleştiri doğrultusunda üzerlerine düşeni yerine getirmelidir” diyerek açıklamalarını tamamladı.

ÖNCEKİ HABERLER
Fırat'ın doğusunda ABD'den 'alçak' uçuş
Netflix yarım milyar indirilme sayısına ulaştı!
Rüşvetçi polis tanıdık çıktı
1 Ocak üniversiteler tatil mi YÖK tatil kararı son haber
DVD oynatıcının içinden çıktı 11 kişi tutuklandı
Rüşvetten tutuklanan o polis tanıdık çıktı
Ticarette soğuk savaş rüzgarı Almanya, Çin için harekete geçti
Cedi Osman attı Furkan Korkmaz kazandı
DHBT sonuçları ne zaman açıklanır kaç gün sonra sorgulanacak
Facebook 7 milyon kullanıcısının fotoğraflarına izinsiz erişti
Yorumlar 1 yorum