HABER /  MAGAZİN

Toplu taşımada ünlü var! Herkesi metroya binmeye davet etti

Toplu taşıma kullanan ünlüler kervanına şarkıcı Ebru Yaşar da katıldı. Ebru Yaşar fotoğrafları Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı ve altına şu notu düştü: "Bugün hayatı kolaylaştırdım ve her yere metroyla gittim... Toplu taşıma kullanalım.. Trafik engeli olmadan, ucuz en kıymetlisi de zamandan tasarruf"

Ebru Yaşar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Haziran'da erken seçim yapılacağını açıklamasından sonra derin bir "Oh" çektiğini belirtmişti. Ebru Yaşar, "Türkiye'ye yararlı olacağına inandığım Cumhurbaşkanlığı sisteminin bir an önce tam anlamıyla yürürlüğe girmesini istiyorum" diyerek gündem olmuştu.

Toplu taşıma kullanan ünlüler kervanına şarkıcı Ebru Yaşar da katıldı. Ebru Yaşar fotoğrafları Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı ve altına şu notu düştü:

"Bugün hayatı kolaylaştırdım ve her yere metroyla gittim... her şeye yetiştim trafik stresi yaşamadım... Yaşasın metro! Toplu taşıma kullanalım.. Trafik engeli olmadan, ucuz en kıymetlisi de zamandan tasarruf" Zamandan tasarruf etmek isteyen Yaşar, soluğu metro istasyonunda aldı.


Ebru Yaşar: Cumhur ittifakını destekliyorumEbru Yaşar: Cumhur ittifakını destekliyorumEbru Yaşar: Cumhur ittifakını destekliyorumEbru Yaşar: Cumhur ittifakını destekliyorumHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ÖNCEKİ HABERLER
Bekçi alımı başvurusu 2018 şartlar neler yaş sınırı ve başvuru sayfası
Ahmet Hakan'a 'ölüm tehdidi' hangi örgütler tehdit etti?
Küçükkaya'nın çarptırıldığı hapis cezasının gerekçesi açıklandı
Esra Erol'da ihanet Eda Gök-Emrah Albayrak skandalında kilit ismi!
İsrail'den krizi tırmandıracak Batı Şeria kararı!
YÖKDİL sınavı ne zaman 2019 ÖSYM sınav takvimi
Yorumlar 2 yorum