HABER /  MAGAZİN

Tatlıses'ten küçük kıza inanılmaz söz!

Türkücü İbrahim Tatlıses, sahneye çıktığı Muğla'nın Dalaman İlçesi'ndeki Hilton Oteli'nde büyük bir gafa imza attı.

İbrahim Tatlıses sahneye çıkardığı 10-12 yaşındaki kıza "Vay küçük o..." deyince ailesi tepki gösterdi. Küçük kız gözyaşlarına boğulurken, İbrahim Tatlıses özür diledi.

İHA'nın haberine göre, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın da izleyiciler arasında bulunduğu konserde ünlü şarkıcı, piste 10-12 yaşlarında bir kız çocuğunu çıkardı.

Küçük hayranıyla bir süre sohbet eden ve istediği parçayı seslendiren İbrahim Tatlıses, küçük kız pistten inerken “Bu beni çok seviyor, 2 yaşından beri beni takip ediyor. Bodrum’a geldi, Antalya’ya geldi” dedi. Küçük kız, uzaktan Tatlıses’e bağırarak “Antalya’ya gelmedim” diye seslendi. Bu sözler üzerine Tatlıses, mikrofondan küçük kıza “Vay küçük o.....” dedi. İbrahimTatlıses’in bu sözleri karşısında hem küçük kız, hem ailesi, hem de salonda bulunan izleyiciler büyük şok yaşadı.

SEYİRCİDEN TEPKİ

Ailesi oturdukları yerden Tatlıses’e tepki gösterirken küçük kız gözyaşlarına boğuldu. Programı izleyen yaklaşık 800 kişiden bir bölümü salonu terk ederken, bir kısım izleyici de “Kızdan özür dile” diyerek İbrahim Tatlıses’e çağrıda bulundu. Aileyi araya giren Kültür Bakanı Ertuğrul Günay ve otel yönetimi zorlukla sakinleştirebildi.

"ELLERİNİ ÖPTÜM BENİ AFFETTİ"

Konserine ara verip kulise giren İbrahim Tatlıses, yeniden sahneye geldiğinde şu açıklamayı yaptı: “Küçük kızımız bana küsmüş, içeride ağlıyordu. ‘Sen bana küfür etmişsin’ dedi. ‘Vallahi billahi küfür etmedim’ dedim. Ellerini öptüm, beni affetti.” Konser sonuna kadar salondan ayrılmayan küçük kızın ailesi, konser sonrası sinirli şekilde odalarına gitti.

ÖNCEKİ HABERLER
Abdullah Gül'ü hayrete düşüren sözler
Bu iddialar TSK'yı fena sarsacak!
Veyis Ateş'in acı günü
Bayram bilançosu terörden beter
İngiliz siyasetçi kimi örnek gösterdi?
TOKİ İstanbul çekiliş sonuçları ne zaman 2020?
Yorumlar 49 yorum